(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Шоу с огоньком

У Європі молодь все більше захоплюється мистецтвом пій. Якщо в Москві навчитися крутити кулі, що горять, і стрічки, що світяться, вже можна на курсах, то в Киеве тих, що володіють цією майстерністю - всього троє.

Маша надіває на пальці ремінець пій, занурює той, що висить на кінці металевого ланцюжка м'ячик у банку з гасом, підпалює і виходить в центр майданчика на набережній Дніпра. До неї підходить Архат, підпалює від її факелів, що горять, свої, і під стук східних барабанів вони починають вогняне шоу. Через хвилину пойстеры(майстри, що крутять пій) вже оточені глядачами - в темряві що гуляють по набережній швидко стікаються на видовищі вогнів, що мелькають в східному ритмі.
Кореспондентові "24" вдалося поговорити з Машею і Архатом в перерві виступу, коли вони змочували "інструмент" в гасі(одного підпалу вистачає на 3-10 хвилин). "Я побачила в Москві, як дівчинка крутить кульки, зацікавилася, але тоді не знала, що це, - сказала Маша, що крутить пій близько двох років. - Мій хлопець розповів, що в Киеве таким не захоплюються. Я спалахнула бажанням навчитися : подумала, що він приїде через півроку, а я вже кручу-верчу. Знайшла інформацію в Інтернеті, стала сама робити тренувальні пій.

Перший раз я підпалила пій десь через рік щоденного зайняття. А зараз, я дивлюся, стало модно розпочинати відразу з вогню".
Навчитися мистецтву пій можна як в Інтернеті(там же можна купити готові кулі, якщо лінь їх робити самостійно), так і у майстрів. Правда, за словами Маші, за 2 роки тільки одна людина її просив навчити і навіть телефончик запитав, але так і не подзвонив. А ось в Москві є школи, де після закінчення курсів треба складати іспити. Учнів обіцяють працевлаштувати - в російській столиці є безліч вогняних театрів. "У Москві це дуже поширено, в кожному парку, кожному сквері, де не ганяють, прямо тисячі чоловік крутять".
Спершу, говорить Маша, треба тільки бажання. Спеціальний одяг і взуття не знадобиться. Основні витрати - самі пій(близько 200 грн коштують саморобні).
Архат викликав здивовані зітхання глядачів, коли випускав з рота вогонь(пойстеры говорять: "плювався вогнем"). "Набирається в рот горюча рідина і потім випльовується поверх вогню, - розкрив секрет Архат. - Але я собі якось особу обпалив. У мене борода була, вона просочилася гасом і спалахнула". "Спочатку треба тренуватися з водою у ванні, - застерегла тих, що бажають спробувати трюк Маша.

- Я взагалі рідко плююся, тому що нудити починає, гас адже вбирається в організм. Ми якось плюнули разом утрьох, і, напевно, вітер дув, і я собі особу обпалила".
Безпека в роботі з вогняними пій - найголовніше. "Коли ми у дворі влаштовували вечірку, то спеціально купили з папою три вогнегасники і розвісили їх у дворі. А одного разу я трохи не влаштувала в кафе пожежу. Вогнегасників там не було, залили вогонь водою".
Для виступів дніпропетровські пойстеры уподобали набережну - говорять, тут міліція не забороняє їм виступати. "Якщо дуже людне місце, то міліція іноді ганяє. Чи якщо концерт, то просять піти, щоб люди не відволікалися. Але у нас не особливо ганяють, а ось в Киеве, в Москві я чула, не можна крутити".

Після виступу до Маші і Архата стали підходити глядачі - запрошувати артистів виступити в клубах або на корпоративах "з вогником".
1 Предложение от магазина: ковер с подогревом киев.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь sanitas купить в москве.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: теплолюкс мобильный тёплый пол челябинск.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно