(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Самые грязные в Украине

Донецька, Киева і Луганська області, а також територія навколо Запоріжжя, Маріуполя(Донецька обл.), Кіровограду, Керчі і Армянска(обоє - Автономна Республіка Крим) є найбільш забрудненими в Україні.
Про це говориться в дослідженні "Всеукраїнської екологічної ліги"(ВЭЛ), презентація якого відбулася на прес-конференції у вівторок.

Згідно з результатами дослідження, несприятлива екологічна ситуація спостерігається також в Киеве, Харкові, Сумах, Полтаві, Житомирі, Луцьку, Рівному, а також на більшій території АР Крим і узбережжях Чорного і Азовського морів.

Як заявив на прес-конференції директор Українського державного науково-дослідного інституту "УкрВОДГЕО" Сергій Разметаев, на сьогодні 61одных ресурсів України не відповідають стандартам і нормам, а 1200 населених пунктів вимушені користуватися привозною водою. За його словами, найбільш забрудненими є як підземні, так і поверхневі води південних і східних областей України і Криму. Забруднені також підземні води Киевської, Черкаської і Львівської областей.

Актуальною залишається проблема стану водних ресурсів для усіх водних басейнів України. Найгостріше це питання стоїть по відношенню до річок Дніпро, Сіверський Донець, річкам Приазов'я, окремим притокам Дністра і Західного Буга, де якість води класифікується як "дуже брудна". За даними "УкрВОДГЕО", щодня у водойми країни скидається більше 10,6 тисяч кубічних метрів неочищених і недостатньо очищених стічних вод.

На думку першого заступника глави ВЭЛ Тетяни Тымочко, стан водних ресурсів країни є серйозною загрозою для здоров'я населення. Тільки за 2006 рік в різних регіонах України зареєстровані 8 спалахів інфекційних захворювань, викликаних вживанням неякісної питної води. За її словами, проблемою є також той факт, що "в Україні практично не існує технологій абсолютного оздоровлення води".
1 Предложение от магазина: электропростынь medisana hub 60215.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: пленочный теплый пол киев.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно