(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Самая дорогая недвижимость Украины

Киев, Одеса і Киев визнані найдорожчими містами України за вартістю нерухомості, про це свідчить рейтинг, складений Асоціацією фахівців з нерухомості України. Причому Одеса в середньому поступається столиці $780 за кв. м. На думку риелторов, друге місце Одеси пояснюється тим, що в місті розвинена промисловість і відноситься він до курортної зони. Киев вийшов на третє місце завдяки знову-таки промисловому потенціалу і високому скупченню грошових потоків.

А ось Донецьк несподівано для багатьох зайняв усього 19-е місце.
Киев випередив весь світ по темпах подорожчання житла. Риелторы пояснюють це тим що, незважаючи на наявність промислового виробництва і тим більші грошові ресурси, ціни на престижні квартири дуже високі. На думку аналітиків, цей факт свідчить про серйозний дисбаланс в соціальній структурі населення. У регіоні - багато бідних і мало багатих, а прошарок середнього класу в Донецьку незначний.

Найбільш низькі ціни на ринку нерухомості зафіксовані в Сумах(760$/кв. м), Херсоні(750$/кв. м) і Кіровограді(645$/кв. м). Обогревать помещения рекомендуем плёночным обогревателям.

Інший итог- 2006 : Киев випередив весь світ по темпах подорожчання житла. Приміром, в Афінах середня вартість кв. м в квартирах з "обробкою" в центрі коливається від 1200 до 2000 євро, що як мінімум на тисячу дешевше, ніж в Киеве. Щоб придбати квартиру в Киеве, зарплата має бути не менше $180 тис., а для нью-йоркца досить матиме $171 тис. в рік.
1 Предложение от магазина: электрический ковер с подогревом в ванную.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: пленочная тепловая картина.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно