(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Правительство Тимошенко отправляют в отставку

Президент України Віктор Ющенко має намір підписати указ про відставку уряду Юлії Тимошенко у повному складі і секретаря Ради національної безпеки і оборони Петра Порошенка. Вже призначений в.о. прем'єр-міністра.
Про це повідомила в четвер, 8 вересня, прес-служба глави держави.
Поки виконувачем обов'язків прем'єр-міністра призначений губернатор Киев області Юрій Ехануров.

Заява Віктора Ющенка

"Коли я стояв 23 січня цього року на Майдані і проголошував свою инаугурационную мову, я говорив про те, що в Україні буде професійна влада, влада чесна, яка день і ніч працюватиме на інтереси українця і держави, влада яка працюватиме однією командою, повторюю, чесно, відкрито і професійно.

Для цього я узяв до себе тих людей, які пройшли десятки мітингів, зустрічей з громадськістю, які стояли поряд зі мною на Майдані Незалежности в Киеве, люди, які допомогли відкинути стару корумповану владу і далечінь можливість створити вільну Україну. Це були віддані люди, без яких наші успіхи, переконаний, восени минулого року були б неможливими.

Повторюю, що 9 місяців тому я запропонував українському парламенту на пост прем'єр-міністра Юлію Володимирівну Тимошенко, призначив секретарем РНБО Петра Олексійовича Порошенка, призначив державним секретарем України Олександра Олексійовича Зинченко. Ці люди вели мою виборчу кампанію, хтось прийшов до мене в 2002 році, хтось прийшов за декілька місяців до завершення виборчої кампанії або під час виборчої кампанії.

Для мене ці люди неординарні, це мої друзі, і, відверто скажу, про багато речей, про які я нижче говоритиму, говоритиме важко. Але я розумію, що ця бесіда назріла, оскільки зачіпаються не інтереси стосунків з урядом, РНБО або держсекретарем, а бачимо, як згортаються ті процеси, які були самоціллю, власне кажучи, для виборців. Я знав, що між цими людьми існують певні непорозуміння.
Переконаний, що це деталі, епізоди, які зустрічаються у кого завгодно, тим більше в таких цікавих і неординарних людей. Переконаний, що у кожної великої людини є проблеми. Ці проблеми я сприймав як явище тимчасове. Я сподівався на те, що якщо кожен надіне своє ярмо, не вистачатиме часу на взаємні інтриги, на формування піару або антипіару між певними політичними силами єдиної коаліції. Це були мої надії...
1 Предложение от магазина: электропростынь купить в украине.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь xxl beurer ub 66 цена.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол «теплолюкс express».
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно