(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Правила установки индивидуального отопления

Міжвідомча комісія, створена Міністерством будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства(ЖКГ), впродовж двох місяців розробить норми і правила, необхідні для безпечної установки індивідуального опалювання в житлових будинках.
Про це журналістів повідомив міністр будівництва, архітектура і ЖКГ Володимир Рыбак на Всеукраїнській селекторній нараді з питань проходження опалювального сезону 2006-2007 рр. в Киеве.

"Необхідно виробити норми і правила для установки індивідуального опалювання в житлових будинках, щоб запобігти загибелі людей", - сказав міністр.
На його думку, установка таких систем для будинків з низькою поверховістю можлива, а для висотних будинків - украй небажана.

Рибалка також відмітив, що установка індивідуального опалювання вимагає приведення у відповідність діаметрів усіх стояків до єдиного стандарту.
Як повідомлялося, Минстроительства призупинило установку індивідуального опалювання у висотних будинках старих будівель із-за небезпечного стану газопровідних систем у будинках і створило міжвідомчу комісію, яка розгляне питання установки таких систем, і тільки після цього буде прийнято конкретне рішення.

За словами Рибалки, індивідуальне опалювання в новобудовах і будинках з низькою поверховістю(1-3 поверхи) може стати хорошою альтернативою системам центрального опалювання.
1 Предложение от магазина: электроматрас купить в спб.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: купить отечественную электропростынь в москве.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол теплолюкс express отзывы.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно