(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Поляки не верят франчайзи

Керівництво найбільшої польської мережі піцерій Pizza Dominium заявило минулого тижня про бажання почати освоєння українського ринку. Упродовж декількох років мережа має намір запустити в нашій країні близько 20 ресторанів, инвестировав в створення кожного порядку $50 тис.
Як розповів "ДС" директор по інвестиціях і розвитку Pizza Dominium Їжаків Вежбицкий, на первинному етапі до кінця 2008 р. планується запустити один ресторан в Киеве, а також по одному у Львові, Одесі і Киеве. "Усі вони будуть розміщені на площах торгових центрів. Зараз наш партнер займається пошуком необхідних приміщень, по одному з яких найближчим часом буде підписаний договір оренди", - повідомив він. Площа закладів - близько 150-200 кв.

м, асортимент включатиме традиційні блюда італійської кухні : піцу, супи, салати, сандвічі, пасти і ін., а їх концепція орієнтована на середній сегмент(біля $20). Польські ресторатори відмічають, що якщо перші кроки з освоєння ринку будуть вдалими, то надалі число закладів збільшиться до 20. Підмогою їх планам являється динамічне зростання київського ринку, що виросло минулого року до $35 млн. Хоча інвестиції в створення мережі поляки не оголошують, експерти не сумніваються, що запуск одного ресторану обійдеться ним як мінімум в $300 тис.

Їжаків Вежбицкий додав, що освоєння місцевого ринку пов'язане із загальним рішенням керівництва про вихід за рубіж. Окрім України, нові заклади мережі будуть відкриті в Румунії і Литві. Причому в усіх випадках йдеться про прямі інвестиції, а не про франчайзинговой схему, по якій в Польщі працюють лише два ресторани Pizza Dominium. Експерти вважають, що це є результатом негативного досвіду роботи компанії в Москві, де вона зазнала фіаско і була вимушена розірвати відносини з місцевими франчайзи.

Побічно це підтвердив і сам пан Вежбицкий, за інформацією якого мережа доки не планує відкривати власні ресторани в Росії, оскільки "на засоби, витрачені на появу одного закладу в Москві, можна відкрити п'ять-сім у Варшаві".
1 Предложение от магазина: нагревательный кабель в электропростынь.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: пленочный пол отзывы.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно