(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Платные пляжи

Цього літа усі офіційні пляжі міста Киева стануть платними, це кінцево тільки планується, не виключено що це залишиться тільки в планах. "Ми облаштовуватимемо усі зони відпочинку, на це плануємо витратити 270 млн.грн. з бюджету, а також гроші інвесторів.

Десь відремонтуємо убиральні і поставимо ліхтарики, а десь встановимо сучасні шезлонги, обладнаємо пункти прокату, велодоріжки, розпушимо пісок, щоб він був бархатистим і красивим. Найближчим часом визначимося, але зміняться абсолютно усі пляжі, будуть не гірші за приватних", - відмітив начальник КП "Плесо" Євгеній Анісімов. Згідно інформації news.liga.net ціни високими не будуть: прокат пляжних парасольок коштуватиме 5 грн, шезлонги коштуватимуть 30 грн, окрім цього будуть ще і інші послуги, такі як прокат м'ячів, бадмінтону, гідроциклів.

Також Євгеній Анісімов начальник КП "Плесо" повідомив, що по деяких річками їздитимуть моторні човни, які викликатимуться по телефону, на такому водному таксі можна буде покататися приблизно за 100 грн "Ми плануємо, що вони зможуть зупинитися у будь-якій точці в місці спецпричалу. І розвага, і метод боротьби з пробками", - повідомив керівник КП "Плесо" Євгеній Анісімов. Але найбільше нововведення цього літа на пляжах міста Киева це пляжні кінотеатри.

Вони будуть встановлені в найлюдніших пляжах, таких як Гиропарк. Ціна за вхід на такий пляж буде не менше 20 грн Екс-керівник КП "Плесо" Микола Щепец відмітив, що, швидше за все усі пляжі будуть платними. "Оснащувати пляж будуть інвестори, а вони стануть диктувати свої умови. Очевидно: без плати за шезлонг на пляж просто не пустять.

Так, наприклад, на приватних пляжах. Виходить, формально пляжі будуть безкоштовними, але насправді доведеться розщедритися", - заявив Микола Щепец. У мерії обіцяють, що пенсіонерам знижки будуть знижки. А вхід пляжі все-таки будуть не платними, а платним буде тільки прокат. Але ще минулого року представники Блоку Кличка заявляли, що пляжі будуть платними.
1 Предложение от магазина: электропростынь hot touch cotton.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь купить в х м.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: иваново мобильный теплый пол под ковер.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно