(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Пенсионный возраст пока не повысится

У 2007 році вік для виходу на пенсію підвищувати не будуть, заявив міністр праці і соціальної політики Михайло Папиев.
"На сьогодні Кабінет міністрів не планує підвищення пенсійного віку - ніяких проектів законів ми не розробляємо", - підкреслив він, відповідаючи на питання журналістів перед початком засідання Координаційного центру з питань здійснення пенсійної реформи у вівторок, 24 жовтня, в Киеве.
В той же час, міністр підкреслив, що міжнародні експерти і громадські організації відмічають необхідність розгляду такої можливості для української пенсійної системи.

Папиев заявив, що солідарна система пенсійного забезпечення, що діє в Україні, коли фактично пенсії виплачуються за рахунок працюючого населення, істотно залежить від демографічної ситуації. За його словами, вона вже не справляється зі своїми завданнями, оскільки на одну працюючу людину в Україні доводиться один пенсіонер, а через декілька років - два пенсіонери.

В зв'язку з цим, міністр повідомив про наміри до 2008-2009 року створити умови для того, щоб в Україні в повному об'ємі запрацювала накопичувальна система загальнообов'язкового пенсійного страхування.
Нині в Україні вік для виходу на пенсію для чоловіків складає 60 років, для жінок - 55 років.
1 Предложение от магазина: электропростынь montiss wbe6233m 150х70 см.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно