(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Партия регионов и бессрочные акции в Киеве

Партія Регіонів і громадська організація "Спілку молоді регіонів України" подали заява в КМДА про намір проведення безстрокових акцій, в центрі Киева починаючи з 5-го лютого. Зокрема Партія Регіонів подала заявку на проведення акції "Україна - за чесні вибори", яка проходитиме на площі, біля центральної виборчої комісії починаючи з 9-и ранку 8-го лютого.

У заявці також говоритися, що в акції братиме участь близько 50 тисяч учасників, які приїдуть на акцію з інших регіонів України. У зв'язку з цим Партія Регіонів попросила Киевську мерію підготувати місця для стоянки автобусів, на яких прибуватимуть в Киев учасники акції, а також очистити від снігу площу проведення акції. На площі буде встановлена сцена, її монтаж почнеться вже 6-го лютого.

Громадська організація "Спілку молоді регіонів України" має намір провести заходи роз'яснювального характеру на тему дотримання конституційних прав громадян. Такі заходи організація "Спілка молоді регіонів України" збирається проводити, починаючи з 5-го лютого з 7: 30 до 20: 00 щодня біля будівлі Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Центральної виборчої комісії, Секретаріату Президента, Вищого аппеляционного адміністративного суду. А також на Михайлівській площі, Софіївській площі, Європейкою площі і на Майдані Незалежности.
1 Предложение от магазина: электропростынь ts 23 доставка.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: обогреватели для пола.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно