(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Офис компании Google в Киеве

Компанія Google, яка володіє найбільшою і самою відвідуваною пошуковою системою в інтернеті, хоч вже і давно представлена в Україні, свого власного офісу не мала, тепер же офіс Google відкрився в Киеве. У зв'язку з відкриттям компанія Google відкрила декілька вакансій для менеджерів по роботі з клієнтами в новий офіс.

Раніше офіційним представником компанії Google в Україні був Дмитро Шоломко, який тепер отримав нову посаду, - регіональний менеджер по розвитку бізнесу Google. Відкриття офісу в Україні пов'язане із зростанням популярності сервісу контекстної реклами Google Adwords серед українських користувачів, під час кризи, багато хто вибрав для себе саме такий вид реклами свого бізнесу. Компанія Google також збирається запускати ряд інших сервісів активно працюючих по всьому світу, тепер і в Україні, які саме поки що не уточнюється.

Ринок інтернет реклами самий швидкорослий в Україні, за 2009-й рік ринок інтернет реклами в Україні виріс на 45о порівнянню з попереднім роком. У 2010-му році прогнозується зростання ринку інтернет реклами в Україні ще на 40о порівнянню з 2009-м.
1 Предложение от магазина: настенные обогреватели обыкновенное чудо украина в каменец подольске в Хмельнитске.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: пленочные теплые ковры.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно