(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

О судебном решении теперь можно узнать в интернете

У Україні створений Єдиний державний реєстр судових рішень з вільним доступом в Інтернеті, передає УНІАН.
На прес-конференції в Киеве народний депутат України Василь Онопенко повідомив, що з 1 червня 2006 року на веб-порталі судової влади України(www.court.gov.ua) відкритий цілодобовий доступ до інформаційно-пошукової системи Єдиного реєстру і забезпечено постійне внесення електронних копій судових рішень Верховного Суду України, вищих спеціалізованих судів, апеляційних і місцевих адміністративних судів, апеляційних і місцевих господарських судів, апеляційних загальних судів - в цілому 125 судів.

Передбачається також, що не пізніше 1 січня 2007 року в Єдиний реєстр вноситимуться судові рішення місцевих загальних судів - в цілому 665 судів.
Це зроблено у виконання Закону України "Про доступ до судових рішень", який Онопенко назвав "надзвичайно революційним і прогресивним" в контексті здійснення громадського контролю за діяльністю суддів.

Відтепер електронні копії прийнятих судових рішень(зі збереженням мови і стилістики) мають бути упродовж 15 днів спрямовані в Єдиний реєстр з подальшим їх розміщенням на веб-порталі. Обмеження на розголошування відомостей в текстах рішень торкаються: можливості ідентифікації фізичної особи, яка бере участь у справі; рішень, які прийняті в закритому судовому засіданні.
Голова Державної судової адміністрації України Іван Балаклицкий відмітив на прес-конференції, що ГСА відповідно до закону визначила інформаційно-технічного адміністратора Єдиного реєстру - державне підприємство "Судовий інформаційний центр" і уклала з ним договір на виконання відповідних робіт.

Фінансування Єдиного реєстру здійснюється за рахунок державного бюджету.
1 Предложение от магазина: пленочный обогреватель купить в киеве не дорого.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно