(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Новые цены на газ начнут действовать не ранее 1 февраля

Таку думку висловив журналістам перший заступник генерального директора компанії "Газ України" Іван Варга на прес-конференції в Киеве в п'ятницю, 30 грудня.
"Легалізація нових цін вимагає певної процедури", - відмітив він.
Варга пояснив, що прийняте Національною комісією регулювання електроенергетики(НКРЕ) України постанова об підвищення цін на газ для населення має бути зареєстрована в Міністерстві юстиції, і набуде чинності тільки через 10 днів після реєстрації.

Він також припустив, що уряд не здійснюватиме подальше підвищення цін на газ для населення, якщо його потреби в "блакитному паливі", як і раніше, покриватимуться за рахунок газу, що добувається в Україні. Він пояснив, що встановлений НКРЕ рівень цін покриває собівартість видобутку газу, витрати на його транспортування і постачання.

Як повідомлялося, НКРЕ 29 грудня прийняла рішення підвищити відпускні ціни на природний газ, що поставляється підприємствами по газопостачанню і газифікації населенню України для побутових потреб на 25Отпускная ціна на природний газ для абонентів, що мають прилади обліку(лічильники), з урахуванням тарифів на транспортування і постачання газу зросте з 17,5 до 22,0 копійок за 1 кубометр(з ПДВ), приладів обліку, що не мають, - з 19,0 до 24,0 копійок за 1 кубометр(з ПДВ).
Комісія також окремою постановою затвердила новий розмір граничної гуртової ціни на природний газ для населення з урахуванням тарифів на транспортування і постачання - 231,0 гривна за 1 тисяча кубометрів, що на 25ольше що діє. Цей граничний рівень цін встановлюється для продажу газу для потреб населення компанією "Газ України" підприємствам по газопостачанню і газифікації.

Продаж природного газу для потреб населення нині є планово-збитковим для працюючих в Україні нафтогазовидобувних компаній. Збитки нафтогазовидобувних компаній України від реалізації газу для потреб населення в 2005 році, за розрахунками НКРЕ, складуть близько 3 мільярдів гривен.
"Газ Україна", дочірня компанія національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", реалізує природний газ її з ресурсів, у тому числі що імпортується і газ українського походження. Компанія щорічно продає близько 56-58 мільярдів кубометрів газу.
1 Предложение от магазина: электропростынь pekatherm u110d отзывы.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: (044) 237 27 30 электропростынь.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол теплолюкс express.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно