(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Министр обороны Украины Анатолий Гриценко подписал приказ

Міністр оборони України Анатолій Гриценко підписав наказ про проведення у Збройних Силах України конкурсу з української мови.
Як повідомили в управлінні прес-служби Міноборони, метою конкурсу, який проводитиметься серед курсантів і слухачів вищих військових учбових закладів Збройних Сил України, а також ліцеїстів Киевського військового ліцею імені Ивана Богуна, є сприяння затвердженню державного статусу української мови, підвищення його престижу у військовому середовищі, виховання шанобливого ставлення до культури і традицій українського народу.

Підписуючи цей документ, керівник оборонного відомства звернув увагу на стан військово-патріотичного виховання в контексті затвердження державного статусу української мови у Збройних Силах України, підвищення його престижу серед військовослужбовок.
Зокрема, він відмітив, що особливу стурбованість в суспільстві викликає рівень викладання української мови у військових учбових закладах.

"Під час організації учбово-виховного процесу у військових учбових закладах недостатньо використовується потенціал нестандартних форм популяризації української мови серед курсантів і слухачів військових учбових закладів", - відмітив Гриценко.

Міністр оборони України підкреслив, що проведення, за сприяння Ліги українських меценатів, у військових учбових закладах щорічного конкурсу з української мови покликаний виховувати у майбутніх офіцерів ВС України шанобливе ставлення до культури і традицій українського народу.
Конкурс з української мови у Збройних Силах України проводитиметься з 9 листопада по 20 травня в два етапи. Перший з них проходитиме серед курсантів(слухачів) вищих військових учбових закладів ВС України і ліцеїстів Киевського військового ліцею імені Ивана Богуна, а другий(фінальний) - серед переможців ВВУЗ ВС України і ліцеїстів КВЛ. При цьому квоту учасників визначатиме Ліга українських меценатів.

Другий(фінальний) етап конкурсу проводитиметься протягом одного дня у березні наступного року на базі Центрального будинку офіцерів ВС України в Киеве.
Конкурсні завдання розроблені Департаментом військової освіти і науки Міністерства оборони України.
1 Предложение от магазина: поэтому не сушит кожу, слизистые поверхности верхних дыхательных путей.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь beurer ns 23 отзывы купить.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: теплолюкс мобильный теплый пол мытищи.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно