(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Кража металлолома привела

Із-за крадіжки металобрухту з вантажного потягу, що йде, під Киевом зашли з рейок два вантажні вагони, внаслідок чого більш ніж на 2 години було паралізовано рух потягів на Придніпровській залізниці на ділянці Киев-Синельниково.
Як повідомив в суботу на прес-конференції в Киеве начальник управління МВС України на транспорті Геннадій Пушкарев, в п'ятницю, 29 червня, в 18: 30 поступило сполучення із станцією Синельниково(Придніпровська залізниця) про те, що три вантажні вагони з металобрухтом зійшли із залізничної колії, два з них впали.

За його словами, як з'ясувалося, троє молодих людей, жителів Синельниково(Киевская область) встрибнули у вагон товарного потягу, що йде, і почали скидати металобрухт. В результаті цього частина металу потрапила на залізничну колію, що і привело до інциденту.
Нині, як підкреслив Пушкарев, молоді люди затримані, порушена кримінальна справа по ст.185 ч.2 УК України(крадіжка). Зловмисники знаходяться в ізоляторі тимчасового змісту.
Начальник транспортної міліції повідомив, що доки про розмір заподіяного збитку говорити рано - він підраховується. Він відмітив, що 5-6 потягів, що слідували в цьому напрямі, затрималися з прибуттям до місця призначення на, як мінімум, дві години.
За даними агентства, зокрема, пасажирський потяг N72 повідомлення "Киев-Запоріжжя" прибув із запізненням на більш ніж 5 годин.

У контексті інцидентів, що почастішали, на залізничному транспорті Пушкарев повідомив, що МВС і Міністерство транспорту і зв'язку пропонують внести зміни в законодавство, зокрема, кваліфікувати подібні дії не як крадіжку по ст.185, а по ст. 277(ушкодження шляхів сполучення і транспортних засобів), яка тягне важче покарання.
Також пропонується внести зміни до Адміністративного кодексу, зокрема в ст.109 і посилити адміністративну відповідальність за факти стороннього втручання в роботу транспорту.
За шість місяців цього року, за словами Пушкарева, поступило 1795 повідомлень про факти незаконного втручання в роботу залізничного транспорту. Ці втручання привели до 41 надзвичайної події на залізниці.

Пушкарев відмітив, що необхідно посилити увагу відносно фактів неправдивих повідомлень про мінування залізниці і проводити профілактику, щоб зменшити такі випадки.
За його словами, найбільш небезпечні злочинні дії, пов'язані з фактами розкрадання на транспорті. Він відмітив, що цього року близько 500 чоловік притягає до відповідальності за подібні дії.
Г.Пушкарев розповів, що 28 червня в чергову частину ГУ МВД в Киеве поступило повідомлення, що в потягу повідомленням Донецьк-Киев їдуть громадяни кавказької національності для здійснення теракту біля Верховної ради. Як з'ясувалося, в міліцію дзвонив громадянин, у гості до якого і збиралися ці люди. За словами Пушкарева, ця людина просто не хотіла, щоб ці люди до нього приїжджали, і зробив неправдиве повідомлення - щоб міліція затримала непроханих гостей.
На даний момент, за словами Пушкарева, міліція виходить з пропозицією пред'явити цьому громадянинові матеріальний позов для відшкодування збитків у зв'язку з неправдивим повідомленням.

Говорячи про інцидент, що стався в травні з "Столичним експресом" в Киевской області, Пушкарев нагадав, що збитки залізниці склали 1,5 мільйона гривен. Двоє підозрюваних затримані, проводяться слідчі заходи, а за результатами експертиз їм буде пред'явлено звинувачення. Також він додав, що причиною краху експреса стала службова халатність, тобто спроба працівників залізниці самостійно виправити технічні неполадки.

2 травня локомотив і чотири вагони потягу "Столичний експрес" повідомленням Киев-Киев зійшли з рейок біля станції "Росава" в Киевской області. В результаті аварії була частково пошкоджена ділянка полотна і насипу.
1 Предложение от магазина: обогреватель настенный пленочный гибкий панно — картина в Ровне.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь zenet кет electric 75х155 сатин.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол под ковер белгород.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно