(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Киевавтодор обещает починить дороги

Киевавтодор отримав на ремонт доріг в місті Киеве 101 мільйон гривен. Це повідомив на брифінгу головний інженер КП Киевавтодор 1 березня Василь Мельниченко. Головний інженер говорить, що засоби повинно вистачити на ремонт доріг на 60 т усього нормативу ремонту, він складає 1 мільйон 335 тисяч квадратних метро доріг в рік. Лагодження доріг міста Киева буде закінчено до кінця травня, сказав Василь Мельниченко.

А в листопаді місяці цього року в місті Киеве закінчиться середній ремонт головних магістралей, буде замінений верхній шар покриття доріг. Велика частина грошей піде на ремонт дороги по проспекту Паладина, проспекту Перемоги, Кільцевій дорозі. Киевавтодор повідомить пізніше, на яких ще вулицях робитиметься ремонт. КП Киевавтодор обіцяє, що до 15 квітня полагодять дороги, які попортились із-за перепадів температури взимку. Більше за 80орожного покриття столичних доріг на даний момент експлуатується без необхідної заміни впродовж останніх 15-30 років, що в 1,5-3 рази перевищує нормативні терміни експлуатації(12 років).

Оцінна вартість капітального ремонту цих 8016 мільйонів квадратних метрів) складає 7,6 мільярдів гривен. З 1997 року, поточний ремонт дорожніх покриттів виконувався тільки на 47т щорічного нормативу.
1 Предложение от магазина: ковры с подогревом купить.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь в алматы купить адрес.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: теплолюкс мобильный теплый пол москва.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно