(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Кабмин утвердил программу развития метро

Уряд серйозно вирішив зайнятися будівництвом підземних доріг. Сьогодні Кабмін прийняв Державну програму розвитку метрополітену до 2010 року. Планується відкрити нові станції в Киеве, Харкові і Киеве, а також ввести в експлуатацію Донецьке метро.

У найближчі 4 роки протяжність магістралей під найбільшими містами України збільшиться на 40 кілометрів. У Киеве планують відкрити 16 нових станцій і з'єднати усі лінії в єдине кільце. Таким чином, жителі спальних районів зможуть добиратися на роботу, уникаючи стомливих пересадок і товкотнечі в центрі. Замість застарілого швидкісного трамвая на Борщаговку пустять так зване "легке метро".

У Харкові з'являться 4 нових станції і депо. У Киеве діючу підземку відремонтують і теж продовжать на декілька кілометрів. А в Донецьку нарешті закінчать багаторічне будівництво і пустять потяги.

Вартість грандіозних планів - 9 з половиною мільярдів гривен : 5 візьмуть з державної казни, 4,5 - з місцевих бюджетів. У нинішньому році на розвиток метрополітену виділять мільярд 300 мільйонів гривен.
1 Предложение от магазина: электропростынь zenet кет electric 75х155 вискоза.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: в каком магазине купить электропростынь.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно