(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Кабмин предлагает для приватизации более 500 объектов

Кабінет міністрів України затвердив перелік з 538 об'єктів, пакети акцій яких планується виставити на продаж в 2007 році, а також перелік з 61 об'єкту, пропонованих для виключення з переліку заборонених до приватизації, повідомила голова Фонду держмайна(ФГИ) України Валентина Семенюк.
"Це якраз ті об'єкти, які можуть дати реальну ціну продажу", - сказала вона журналістам в Киеве в середу, 15 листопада, після закінчення засідання уряду, додавши, що "ці списки підуть як проект закону, який в четвер затверджуватиметься в парламенті".
Глава ФГИ нагадала, що в первинному переліку підприємств для продажу в 2007 році налічувалося до 500 об'єктів.

Уряд планує в 2007 році отримати від приватизації більше 10 млрд гривен. У нинішньому році план приватизації складає 2,15 млрд гривен, проте за підсумками 10 місяців вступу склали лише 1,08 млрд гривен.

Семенюк уточнила, що в новому затвердженому переліку числяться такі підприємства як Миколаївський суднобудівельний завод им.61 Комунара, підприємство Феодосії "Море", "Чисті метали", Запорізький алюмінієвий завод, Светловодский комбінат твердих сплавів і тугоплавких металів, Першотравневий комбінат "Химпром", Запорізький "Кремнийполимер", Бердянський держзавод скловолокна і Черкаський держзавод химреактивов.
За її словами, в переліку також ряд київських підприємств, зокрема, телевізійний завод "Славутич", завод "Реле і автоматики", які продаватимуться із земельними ділянками, а також видавництва.
В той же час, відмітила Семенюк, в переліку відсутні заборонені окремими законами до приватизації такі підприємства, як Одеський припортовий завод, харківський "Турбоатом" і миколаївське ПЗ "Заря-Машпроект".

Глава фонду додала, що в список для продажу в 2007 році включені також міноритарні пакети акцій енергокомпаній.
Семенюк підкреслила, що затвердження цього переліку окремим законом, повинно істотно зменшити ризик перегляду урядом або парламентською спецкомісією з приватизації рішень про продаж тих або інших підприємств.

Вона нагадала, що ці причини, а також судові заборони, стали основними чинниками зриву виконання плану приватизації в 2006 році.
1 Предложение от магазина: электропростынь 2 х спальная beurer ub66 xxl 150 140.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно