(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Кабмин отказался повышать цены на газ

Кабінет Міністрів відмовився від підвищення на 25ен на газ для населення з 1 січня 2006 року.
Про це заявив прем'єр-міністр Юрій Ехануров, виступаючи у Верховній Раді.
"З питань зміни житлово-комунальних тарифів для населення уряд вважає недоцільним приймати постанову по підвищенню на 25раничного рівня гуртових цін на природний газ", - сказав Ехануров.
Він відмітив, що постанова про таке підвищення цін на газ для населення була прийнята НКРЕ, але доки воно не зареєстроване в Міністерстві юстиції, а значить не набуло чинності.

За словами Еханурова, Кабмін згоден з позицією Верховної Ради, висловленою в постанові від 20 жовтня 2005 року відносно не підвищення цін на енергоносії для населення.

"Таким чином, ціни для населення залишаться на рівні тих, що діють зараз", - сказав Ехануров.
Крім того, Кабінет Міністрів не вважає за доцільне перегляд державного бюджету на 2006 рік у зв'язку з підвищенням ціни на газ, що імпортується для потреб України.
"За розрахунками Мінфіну, додаткові витрати на зміст бюджетних організацій є незначними, тому ці об'єми немає необхідності переглядати в ході перегляду бюджету в цілому. Ми врегулюємо усі питання щомісячними призначеннями", - сказав Ехануров.

Нагадаємо, що в грудні Національна комісія регулювання електроенергетики підвищила, а Кабмін схвалив підвищення цін на газ для населення на 25о 22-24 копійок за кубометр з січня 2006 року.
1 Предложение от магазина: согревающая простыня (электропростынь) россия.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно