(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Формальный праздник

Окрім офіційних заходів, ніяких ознак свята в місті "Подія" не виявило. Політологи вважають, що це природно для свята, якого немає в душі, але є в офіційному указі.
Ранком 22 січня у пам'ятника Тарасу Шевченку біля філармонії зібралося людина 200-300. Традиційно переважну більшість склали представники влади і політичних партій.
Як завжди, грала патріотична музика, а ведучі читали патріотичні тексти. Після чого представники влади традиційно покладали у пам'ятника Кобзареві квіти. Проте в той час, як одні чиновники від пам'ятника відійшли, а інші ще не підійшли, у пам'ятника з'явився чоловік з прапорцем "Так!Ющенко"!.

Ледве він поклав свій букетик, ззаду на нього зашикали: "Шанований, підіть, будь ласка"!
Останніми до пам'ятника підійшли партійці з прапорами "Нашої України", БЮТУ і "Батьківщини". Уся церемонія зайняла не більше 25 хвилин, після чого усі учасники заходу благополучно разошлись-разъехались.
Біля пам'ятника залишився лише міліційний патрульний автомобіль, який охороняв букети покладених квітів.
На центральному проспекті - в двохстах кроках від місця заходу - ніяких зовнішніх ознак свята. Ні прапорів, ні транспарантів. Мітингів, концертів також не спостерігалося. Перехожі, як завжди, квапилися у своїх справах.

Коментар політолога

Зав. кафедрою політології і історії Киевого університету економіки і права Олександр Пожаров
:
Відмічати в країні День соборності своїм указом наказав екс-президент Леонід Кучма. Нав'язане "згори" свято в душі не сприймається людьми.
Свято не можна нав'язати В радянських підручниках історії події 1919 року або замовчувалися, або спотворювалися. У тому об'єднанні немає ніякої заслуги радянської влади. Люди мало інформовані про те, що відбувалося в ті часи насправді. У наших земляків склалося переконання, що Україна завжди була єдиною, цілісною державою територіально. Про те, що наші землі коли-небудь були роз'єднані, люди вважають за краще не думати.
На останніх президентських виборах сталося розділення українців по політичних симпатіях. Є розділення наших громадян і за мовним принципом. Усе це не додає святкового настрою.
1 Предложение от магазина: ковры с подогревом киев.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: палас на пол киев.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно