(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Донецк и Киев лучше всех подготовлены к Евро

Найбільш підготовленими на сьогодні до проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року по футболу являються Донецьк і Киев.
Про це в ефірі радіо Киев заявив міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба, повідомили в прес-службі КМУ. У Киеве, за словами міністра, поки не вирішено головне питання - де саме, на якому стадіоні відбуватиметься фінальна зустріч.

Відносно інших регіонів, то там підготовка до Евро- 2012 розпочнеться з розробки генеральних планів забудови територій. Оскільки, за словами Яцубы, в містах такими планами вже років 15 не займаються. "А вони потрібні, щоб знати що, де і як будувати", - підкреслив міністр.
Скільки в цілому засобів необхідно буде притягнути у будівництво інфраструктури в містах - стадіонів, готелів, ресторанів, туркомплексов, міністр доки не береться прогнозувати. На його думку, спочатку необхідно вирішити усі організаційні питання, а тоді вже можна буде вести підрахунки.
Він також відмітив, що в кожне місто, яке притягуватиметься до проведення Евро- 2012(Киев, Львів, Донецьк, Киев, Харків, Одеса, плюс міста-сателіти), за попередніми підрахунками, повинне приїхати близько 40 тисяч туристів.

Яцуба також сказав, що Міністерство регіонального розвитку і будівництва пропонує на відкритих торгах подавати інвесторам пакетні пропозиції відносно забудови територій міст, які братимуть участь в проведенні фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року по футболу.
За його словами, в цьому пакеті вже має бути визначена земельна ділянка, яка пропонується під забудову, і усі документи, яких вимагає дозвільна процедура. "Інвестор не повинен даремно витрачати свій час, ходячи з кабінету в кабінет чиновників. Він повинен займатися конкретною роботою. А наше завдання - створити інвесторам для цього максимально комфортні умови", - відмітив Яцуба.

За словами міністра, в Киеве і великих містах братимуть участь в забудові здебільшого ті інвестори, які вже мають землю для таких цілей. Також, на думку Яцубы, державі необхідно віддавати перевагу саме вітчизняним інвесторам, як це роблять в інших країнах.
"Це дасть і велику кількість робочих місць і заробітну плату. Це поверне на батьківщину тих будівельників, які вимушені зараз працювати за кордоном", - додав він.
1 Предложение от магазина: покрытие под ковер с подогревом.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно