(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Детские площадки строить не будут

Міська влада рахує це зайняття марною тратою часу і грошей.
Кожен вечір мої діти тягнуть мене на вулицю: "пап, підемо на дитячий майданчик"? Найближча іржава гірка від нас - через три будинки. На інших жилмассивах, по відгуках наших читачів, ситуація ненабагато краще. Тоді як, наприклад, в Киеве тільки цього літа з'являться 284 нових дитячих майданчики і 94 - суперечка­тивных. Що ж думає влада із цього приводу, запитав я у голови депутатської комісії з ЖКГ Сергія Воробйова. Плёночный обогреватель в Киеве.

- Нам не варто рівнятися на Киев, - зітхнув Воробйов.
- Це чому?
- У них є закон про столицю, і грошей значно більше, чим у нас, - пояснив депутат. - А наші ж городяни не цінують навіть того, що у них є.
Як я зрозумів із слів наризбранника, статут латати старі гірки і гойдалки, влада доручила займатися цим питанням деякої громадської організації "Цивільна дія".
Голова "Цивільної дії" Дмитро Скобликов підтвердив, що тепер саме вони вибирають, де побудувати дитяче містечко. Принцип відбору дуже простий. Щороку в місті проводиться конкурс на кращий двір. Переможцям і спорудять майданчики.

- Цього року наша організація планує встановити близько 5 нових дитячих майданчиків, - повідомив Скобликов. - Але кому вони до­станутся, буде відомо після конкурсу.
Підновляти готові майданчики допоможуть студенти, працюючі по програмах тимчасового працевлаштування міськради. Мешканцям дворів, що знайшли засоби на матеріали, обіцяють забезпечити робочу силу в особі співробітників Жеків.

Взагалі ж, за словами громадського діяча, від городян поступає дуже багато заявок, які доки осідають в надрах управління внутрішньої політики міськради. Найбільший шанс мають будинки, об'єднані в кооперативи і суспільства співвласників.

- Немає сенсу будувати майданчики там, де жителі не хочуть об'єднуватися і стежити за порядком, - вважає Дмитро Скобликов. - Все одно раскурочат!
Зате "кооперативні" двори дивляться за майном добре. В ході перевірок тільки в одному дитячому містечку були виявлені незначні "проблеми".
- Але створити суспільство співвласників не так просто, - заперечую співрозмовникові.
- Хто хоче жити в нормальному будинку, той свого домагається, нехай навіть і за власний рахунок, - вважає Скобликов.

Так що, перефразовуючи класиків, благоустрій двору - справа рук виняткова самих жителів двору. Принаймні в цьому переконана наша влада.
1 Предложение от магазина: ?как самому сделать инфракрасную сауну с пленочными нагревателями в Киеве.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно