(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Четверть Киева...

За статистичними даними Дніпро в районі Киева має схильність до паводків разів в 30 років, причому точної залежності немає, може статися 3 паводки в підряд а потім сто років не єдиного.

Останній раз сильний паводок в Киеве був в 1970-му році, майже 40 років тому. Причому можливість паводку може абсолютно не залежати від сезону. Цього разу, із-за щедрих снігопадів цієї зими існує можливість підтоплення чотирьох районів Киева, а саме - Подільського, Деснянського, Дарницького і Дніпровського. В першу чергу постраждають автомобілі, які будуть занесені піском і принесеним сміттям внаслідок паводку, а також будівлі старої будови, підтоплення підвалів яких може привести до часткового їх руйнування.


Природно із-за паводку може постраждати і Киевський Метрополітен, а також Борничиская станція аерації. А також під загрозою затоплення знаходиться територія в районі Кончи-Заспы, яка в даний момент зайнята елітними дачами, побудованими прямо на березі Дніпра, за попередніми даними їм погрожує найбільша небезпека. Але поки що це тільки чутки, які поширюють ЗМІ, і наше видання нічим як би і не відрізняється від інших, просто хочеться представити, яка паніка почнеться в Киеве згодом паводку, і як Киевські градоначальники реагуватимуть на масові безлади в Киеве.
1 Предложение от магазина: электропростынь zenet кет electric.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь купить в спб в о.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно