Обогреватель ТЕПЛОВАЯ КЕРАМИЧЕСКАЯ ЭЛЕКТРОПАНЕЛЬ ТМ ТЕПЛОКЕРАМИК ПЭПК 370 цвет белый Код 87885685

 • 1 090грн.
 • Описание

  Особливості керамічних електроплит ТМ Теплокерамик

  Сучасний дизайн

  Сучасний дизайн керамічних електроплит Теплокерамик робить їх унікальним доповненням до оформлення практично будь-якого інтер'єру приміщення.

  При експлуатації наших электропанелей, Ви не тільки отримаєте економічне, екологічне та ефективне опалення, але і створити затишок і стиль Вашого житла. Стильне покриття

  Глянсова поверхню керамічних электропанелей Теплокерамик забезпечує дзеркальний ефект додаючи родзинку в дизайн Вашого інтер'єру. Плюс до всього поверхня не вимагає частого догляду, оскільки є пылеотталкивающей

  Економія місця

  Спеціально розроблені габаритні розміри керамічних электропанелей роблять їх легкими і компактними, що дозволяє вам економити корисний простір в приміщенні.

  Габаритні розміри

  ПЭПК 270 - ширина - 660 мм, висота - 440 мм, товщина - 15 мм

  ПЭПК 370 - ширина - 600 мм, висота - 600 мм, товщина - 15 мм

  Грунтовне кріплення

  Чотири кріплення, що підтримують керамічні електропанелі Теплокерамик спроектовані для зручного і надійного кріплення до несучих поверхонь. У комплект поставки входить кріплення для установки і фіксації електропанелі.

  Легкий монтаж

  Ви отримуєте наші електропанелі в готовому до експлуатації стані. Тому установка і підключення електропанелі до джерела живлення не займе у Вас багато часу.

  Безпечне транспортування

  Керамічні електропанелі Теплокерамика ми доставимо Вам в упаковці, що оберігає від механічних пошкоджень і забезпечує ударостійкість, шумо-, тепло - і вологоізоляцію.

  Переваги керамічної електропанелі

  Безпека

  Керамічні електропанелі компанії Теплокерамик виготовлені із спеціальних жароміцних матеріалів, що гарантують пожежну безпеку рівня IP47 і надійний захист нагрівального елемента. Можливо використовувати дані керамічні електропанелі для обігріву будинків, офісів, магазинів та установ, але також і шкіл, дитячих садків та ін

  Встановивши ці електропанелі у себе вдома, Ви істотно збільшите комфорт і знизите схильність до своїх близьких до простудних захворювань, викликаних переохолодженням. Завдяки особливій конструкції і високому рівню захисту, керамічні панелі абсолютно безпечні для дітей, оскільки можливість опіків або травм повністю виключені.

  Ефективне тепло

  Одночасне виробляється тепла двома різними способами інфрачервоне випромінювання і конвекція, дозволяє швидко обігріти приміщення і підтримувати в ньому комфортну для Вас температуру.

  Екологічність

  У процесі роботи керамічні електропанелі Теплокерамик не спалюють кисень у приміщенні, не сушать в ньому повітря, не виділяють хімічних сполук і неприємних запахів, абсолютно безшумні. Створюючи теплові панелі ми використовуємо тільки екологічно безпечні матеріали.

  Стоунтерапія

  Фахівці встановили, що ефект енергії сухого тепла, що йде від теплих каменів, дуже сприятливий для жителів нашої кліматичної зони. Із-за переважання холодного і вологого клімату ми більшою мірою страждаємо так званими хворобами холоду простудні, запальні, нервові, шкірні, шлунково тощо.

  Керамічні електропанелі Теплокерамик попередять різноманітні захворювань, оскільки продукують цілюща сухе тепло, яке пронизує всі приміщення, наповнюючи його енергією.

  Економічність

  Найбільш економічного режиму опалення приміщення за допомогою керамічних электропанелей Теплокерамик можна домогтися встановивши терморегулятор, який буде автоматично управляти всією системою електроопалення Вашого будинку. Налаштований на задану температуру, він буде включати обігрівальні панелі тільки тоді, коли це дійсно необхідно. Таким чином Ви отримуєте комфортну температуру в приміщенні і мінімальний витрата електроенергії.

  За допомогою керамічної електропанелі Теплокерамик керованої терморегулятором який суттєво на 70 знижує витрати на оплату електроенергії, Ви легко створите комфортний для Вас мікроклімат в приміщенні.

  Гарантія виробника

  Виробник гарантує безпечну та ефективну роботу цих электропанелей протягом п'яти років Термін експлуатації панелей ndash 25 років.

  У комплект до керамічної електропанелі включений мережевий шнур, за допомогою якого Ви зможете підключити і негайно почати її використовувати без терморегулятора і додаткових електромонтажних операцій. При необхідності можливий легкий демонтаж шнура.

  Терморегулятор в комплект постачання не входить, але Ви завжди можете замовити в нашому магазині.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход