Обогреватель ТЕПЛОВОЛНОВАЯ ПАНЕЛЬ ТВП 1000 Код 87835764

 • 1 249грн.
 • Описание

  ТЕПЛОВОЛНОВАЯ ПАНЕЛЬ ТВП 1000

  Переваги тепловолновой панелі ТВП 1000

  Доступність. Сьогодні, система опалення ТЕПЛОВОЛНОВЫМИ ПАНЕЛЯМИ, за критеріями ціна-якість - економія-комфорт, безумовно, поза конкуренцією. ТВП - це рішення проблеми економічного опалення доступне кожному.

  Економічність. У порівнянні з традиційним конвективним рідинним газовим опаленням ТВП 1, 5 - 3 рази економічніше за капітальними витратами. Вам не потрібні котел, батареї, трубопроводи, теплоносій, дороге обслуговування і т. д. Комфортна температура в приміщенні досягається при меншій кількості затрачуваної енергії завдяки обігріву поверхонь, а не об'єму повітря. Використовую систему автоматики терморегулятор Ви можете самостійно розпоряджатися своїм теплом, а також автоматично регулювати і задавати температуру.

  Висока ефективність Тепловолновых панелей обумовлена особливою конструкцією і властивостями нагрівального елемента, великою площею тепловіддачі, а також швидкістю виходу на робочий режим. .

  Надійність і безпека. Теплохвильові панелі виконані з екологічно чистих матеріалів, відрізняються високою надійністю, довговічністю, пожежо-і вибухобезпечність, стійкі до механічних пошкоджень, можна в якості основного опалення без нагляду та мають всі необхідні сертифікати. Мають високий ресурс експлуатаціїndash 30 років.

  Екологічно і зручно. Системи променистого тепла на відміну від конвекційних систем не висушують повітря, не виділяють водяної пари і продуктів горіння, не створює в приміщенні циркуляції пилу і протягів. Розміри обладнання спеціально адаптовані для монтажу, як під вікна, так і в будь-яких інших місцях, і легко вписується в будь-який інтер'єр.

  Теплохвильові панелі застосовуються для обігріву Житлових, службових, виробничих, а так само приміщень спеціального призначення. Завдяки особливому принципом обігріву ТВП зберігає повітряне середовище для комфортної роботи і відпочинку. ТВП неезаменимы при опалення дерев'яних збірних будинків та споруд, а також будь-яких споруд, у яких з якихось причин не може бути організовано центральне опалення. Дана модель дуже ефективна при використання в дошкільних, навчальних і медичних установах в якості основної або додаткової системи опалення, особливо на весняно-осінній період та на періоди позапланових відключень центрального опалення.

  терморегулятор не входить в стандартний комплектний набір, але Ви завжди зможете придбати його у нас в магазині.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход