Инфракрасный обогреватель Билюкс П3000 Код 7700349

 • 3 999грн.
 • Описание

  Сучасні інфрачервоні обігрівачі Білюкс дозволяють економічно і екологічно обігрівати різні приміщення, в тому числі і на відкритому повітрі .

  Обігрівачі

  Інфрачервоні обігрівачі Білюкс

  Промисловий Інфрачервоний обігрівач П3000

  Обігрівач П3000 ndash досить потужний прилад сучасного типу, що працює за принципом випромінювання інфрачервоних променів. Промислові обігрівачі такої потужності, як обігрівач П3000, можуть використовуватися для основного опалення різних промислових і господарських об'єктів, які не мають інших джерел енергії, крім електрики. Склади, заводи і фабрики, виробничі цехи і ангари, автосервіси користуються сучасним опалювальним обладнанням з інфрачервоним випромінюванням.

  Промислові Інфрачервоні обігрівачі Білюкс П3000 мають основне призначення для промислових потреб. Завдяки високій потужності може встановлюватися на стелях висотою від 3, 7 до 10 м. Може застосовуватися в промислових цехах, офісних центрах, а також в теплицях.

  Фізичний принцип інфрачервоних обігрівачів підказаний самим сонцем, завдяки чому ефективність системи одна з найбільш ефективних, існуючих в наш час.

  Застосування промислових обігрівачів дає хорошу економічну вигоду, адже не можна прокладати трубопроводи, повітроводи, встановлювати радіатори опалення, будувати котельні або вести мережевий газ. Споживання електроенергії зменшується на 30 при використанні джерел тепла з інфрачервоним випромінюванням.

  Технічні характеристики


  Довжина 1, 5 метра
  Ширина 41, 5 см
  Товщина 5, 3 см
  Вага 18 кг
  Напруга 380 вольт
  Ток 4, 6 А
  Мінімальна висота підвісу 3, 7 до 10 м
  Гарантія 2 роки.Термін служби 25 років

  Теплові характеристики

  Середня споживана потужність 1000 Вт
  Номінальна потужність 3000 Вт

  Опалювальна площа
  - Додаткове опалення + 10 градусів до існуючої температури - 120 кв. м
  - Додаткове опалення + 20 градусів до існуючої температури - 60 кв. м
  - Весна-осінь -4 градуси на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 60 кв. м
  - Основне опалення -26 градусів на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 30 кв. м

  Для зниження енерговитрат обігрівачі зазвичай застосовуються ті рморегуляторами. При цьому можливо зменшити загальні енерговитрати до 70 залежно від утеплення приміщенні, і потужності обраної для даного приміщення. За допомогою терморегуляторів можливо виставити в різних приміщеннях різні температурні режими.

  Про теплиці і не тільки

  Статті про інфрачервоний обігрів

  Теплиці

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход