Инфракрасный настенный обогреватель УДЭН-700 Код 69720348

 • 1 420грн.
 • Описание

  Яку систему опалення ви, не замислюючись, вибрали собі З упевненістю поставили б в дитячу Порадили друзям З гордістю показали колегам Якими характеристиками повинна володіти система опалення, щоб вона влаштувала всіх і кожного

  Ми провели опитування населення і вивчили думки експертів в цій галузі. І були вражені відповіді не просто повністю співпали - вони в точності повторюють бачення ідеальної системи опалення нашими фахівцями.

  Отже, опалення повинно бути Зручним. UDEN-S Переваги опалення UDEN-S УДЕН-700
  Споживана потужність.......585-682 Вт
  Розміри із кріпленнями......978? 475? 35 мм
  Напруга живлення...............220-230 В
  Реком. об'єм приміщення......30-35 куб. м
  Робоча t° поверхні.............80± 5 ° C
  Вага.............................................11, 5 кг

  • Дуже легкий і швидкий монтаж/демонтаж - в приміщення площею 60 м2 система встановлюється не більш, ніж за один робочий день. При цьому ваш ремонт не постраждає, не буде видимих пошкоджень інтер'єру. Монтаж можна робити поетапно, що особливо зручно на великих об'єктах, або коли ви для початку хочете переконатися в ефективності обігрівачів.
  • Управління системою повністю автоматизовано і максимально просте, у кожній кімнаті встановлюється індивідуальна температура - забудьте про задуху в одній кімнаті і холодних підлогах - в іншій.
  • З системами опалення UDEN-S вам не доведеться турбуватися про додаткові площі для котельні і вентиляційному обладнанні - вони просто не потрібні.
  • Тепло відчувається вже з перших хвилин роботи, кімнати нагріваються швидко, адже вам не треба чекати, поки прогріється повітря у всьому приміщенні. Також обігрівачі UDEN-S чудово зарекомендували себе в якості додаткового або локального обігріву.

  Опалення обов'язково повинно бути Доступним і економічним. UDEN-S

  • Ви відчутно в 1, 5-2 рази заощадите на установці опалення, оскільки немає витрат на котел, теплоносій, щорічне дороге обслуговування. Також будете приємно здивовані цінами, адже вони за певних переваг на 10 нижче, ніж у конкурентів з аналогічною продукцією.
  • Необхідна розрахункова потужність системи опалення UDEN-S у 1, 5-2 рази менше, ніж конвекційної. Вся система працює у середньому лише 5-7 годин на добу.
  • В експлуатації обігрівачі UDEN-S як мінімум на 35-40 економічніші від інших систем опалення.

  Нам важливо, щоб опалення було Екологічним. UDEN-S

  • Все обладнання виготовлено виключно з екологічно чистих природних матеріалів. На відміну від конвекційних систем UDEN-S не висушує повітря, не виділяє продуктів горіння, не створює в приміщенні циркуляції пилу, усуває вогкість і цвіль. Вам не доведеться турбуватися про своє здоров'я й здоров'я своїх близьких.

  Ви виберете систему опалення, яка Надійна і безпечна. UDEN-S

  • Система пожежобезпечна є висновок ДДПБ МНС України, її можна надовго залишати без нагляду.
  • Інфрачервоне тепло абсолютно нешкідливе, обладнання сертифіковане і рекомендовано МОЗ України для дитячих, дошкільних і лікувальних установ.
  • Гарантія виробника - 5 років, ресурс безперервної експлуатації - 25 років - ви не викинете на смітник обігрівачі після одного-двох опалювальних сезонів.
  • Всі обігрівачі тоненькі, елегантні, доступні в різних кольорах і відтінках. З UDEN-S ви легко підберете обігрівачі під будь-який стиль інтер'єру - від суворого мінімалізму і хай-теку до дорогої класики та інтер'єрів у стилі ампір.

  Нам хочеться, щоб система плюс до всього була Стильна і сучасна. UDEN-S

  • Всі обігрівачі тоненькі, елегантні, доступні в різних кольорах і відтінках. З UDEN-S ви легко підберете обігрівачі під будь-який стиль інтер'єру - від суворого мінімалізму і хай-теку до дорогої класики та інтер'єрів у стилі ампір.

  Зверніться до нас за вказаними контактами. Ми відповімо на всі ваші запитання і компетентно допоможемо прийняти рішення, про яке ви не пошкодуєте.

  P. S. А потім...

  Уявіть, увійшовши в дім з пронизливого холоду після напруженого робочого дня, ви присяде на диван з чашкою кави або чаю і розслабитеся в приємній, теплій атмосфері. В офісі працівники перестануть думати про теплу ковдру. А молоді мами з радістю позбудуться від хвилювання за своїх малюків, яким так подобається грати на підлозі босоніж.

  Представники прекрасної половини людства нарешті втілять мрії про цілісну картину свого інтер'єру, де врахована кожна деталь. І побачать обігрівачі стильні і незамінні елементи інтер'єру, родзинку будь-якого приміщення.

  Система опалення UDEN-S зробить ваш бізнес успішнішим - будь то магазин, офісне приміщення, банк або ресторан. Адже це важлива деталь загального дизайну, яка частина фірмового стилю та іміджу компанії теж має свою цінність.

  Які особливості інфрачервоного опалення

  Відповідь

  Інфрачервоні системи опалення за своїми характеристиками разюче відрізняються від інших обігрівачів, в тому числі електричних конвекційних.

  Давайте порівняємо нашу систему і будь-яку іншу, що працює за принципом конвекції з використанням котлів, конвекторів, калориферів.

  Конвекційна система обігріває приміщення за допомогою повітря, який є посередником у передачі тепла як і вода, якщо стоять батареї/радіатори. Холодне повітря, нагріваючись, піднімається з нижньої частини приміщення вгору і, остигаючи, знову спускається вниз. Таким чином, він циркулює по приміщенню і виконує функцію носія тепла, від якого згодом нагріваються стіни, предмети, люди. До речі, при такому опаленні самий тепле повітря скупчується під стелею, в тому просторі, яким людина не користується. А самий холодний, відповідно - в нижній частині в районі ніг, при цьому стіни і предмети в приміщенні мають більш низьку температуру, ніж циркулюючий в ньому повітря. Це не комфортно і не економно.

  Принцип роботи системи UDEN-S зворотний. Подібно сонцю, каміна, російської печі променисте тепло панелей безпосередньо прогріває людини, стіни, предмети в приміщенні, а потім вже, як наслідок, прогрівається повітря. Виключаються такі проблеми, як холодні стіни або сирі кути.
  В таких умовах людина відчуває себе набагато краще. Причому комфортною буде вважатися температура на 3-5 градусів нижча, ніж при конвекційному опаленні. Це важливий чинник, оскільки вважається, що зниження температури на 1 градус тягне за собою економію енергоносія на 5-7.
  Також цей спосіб передачі тепла відіграє важливу роль у визначенні потужності опалювальної системи. В результаті, на відміну від конвекційних систем, де для обігріву на 10 кв. м береться від 1 кВт енергії, ми вважаємо від 0, 5 кВт, що вже в 2 рази менше. А при правильних розрахунках вся система буде працювати 5-7 годин на добу.
  Це також здоровий мікроклімат в будинку, т. к. панелі не висушують повітря, не виділяє продуктів горіння, водяної пари, не створює протягів і циркуляції пилу.
  У кожній кімнаті - індивідуальна температура, яка потрібна саме вам. Система автоматизована, її можна без проблем надовго залишати без нагляду.
  UDEN-S - це система опалення, яка, насправді, відповідає всім вимогам людини вона зручна, доступна, економна і надійна.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход