Обогреватель настенный Водопад kovriktriov Код 65316991

 • 450грн.
 • Описание

  Настінний обігрівач, обігрівач картина, інфрачервоний обігрівач картина.

  Гармонія і комфорт в будинку ndash невід'ємні умови повноцінного відпочинку від неминучих стресів. Сучасні технології дозволяють не тільки раціонально організувати опалення житлового приміщення із збереженням здорової атмосфери, але і повноцінно вписати новітні прилади в будь-стильний інтер'єр. Популярні плівкові настінні обігрівачі можуть з успіхом застосовуватися для створення затишку в приміщеннях будь-якого обсягу та призначення в квартирі, на дачі, у ванній кімнаті, в офісі, на балконі, в гаражі, в кіоску та ін.

  Особливістю настінних електричних обігрівачів є те, що основна частина витраченої електроенергії перетворюється на інфрачервоні промені оптимального для людського тіла діапазону, які нагрівають предмети навколо і роблять перебування в приміщенні більш комфортним. Нагрівальним елементом служить карбонова вуглецева нитка, значно перевершує за своїми властивостями металеву фольгу, використовується в деяких альтернативний моделях настінних обігрівачів. Інша частина тепла передається конвективно, оскільки поверхня обігрівача являє собою картину з великою площею поверхні, нагрітої до високої температури. При виборі обігрівача рекомендуємо звертати увагу на наявність сертифікату, що свідчить про відповідність виробу вимогам електробезпеки. Бо останнім часом зросла кількість компаній намагаються продати схожий товар за більш низькою ціною, але зроблений в кустарних умовах і не перевірений тривалою експлуатацією.

  Для чого призначене

  Настінний обігрівач виробляє м'яке тепло для локального обігріву в тяжелоотапливаемых приміщеннях до 15 м2. Інфрачервоне тепло сприятливо впливає на кровообіг і покращує клітинну активність організму, зігріває людину, а не підігріває повітря. Комфортне тепло інфрачервоного випромінювання заспокійливо діє на нервову систему. До того ж обігрівач виконаний у вигляді картини і не відразу можна здогадатися, що він ще й обігрівач

  Де застосовувати

  1. Вдома, на дачі, в іншому приміщенні, де є складності з опаленням. Обігрівач зігріє м'яким теплом, не спалюючи кисень.
  2. В офісі, торгових приміщеннях, дитячих садах, салонах краси, масажних кабінетах, фізіотерапевтичних кабінетах або в інших приміщеннях.
  3. Ви зможете презентувати інфрачервону картину шефові, співробітникам, друзям на день народження, новосілля, весілля, народження дитини, новий рік або просто прийшли провідати бабусю і дідуся.

  Які особливості

  - європейська якість і порівняно низька ціна висока якість нагрівального елемента, ізоляції, доп. матеріалів.
  - абсолютно безпечно і корисно для людей/тварин/рослин натуральні матеріали, захист по ДСТУ 3135.0-95 - клас II, захист оболонки за ГОСТ 15150-69 - клас Ip20, наявність термодатчика .
  - економне у використанні споживає в 4-5 разів менше електроенергії, ніж звичайні обігрівачі, споживання - 400 Вт., виробляє при цьому енергію в 1, 2 квт
  - зручне і просте у використанні, зберіганні та транспортуванні легке, малообъемное, багаторазова упаковка.
  - сертифікована продукція з гарантійним обслуговуванням протягом 12 місяців.

  Як використовувати

  1. Потрібно використовувати при температурі не менше 10 С і вологості від 10 до 90 .
  2. Дістати з упаковки і розгорнути.
  3. Закріпити на стіні у вертикальному положенні за допомогою декоративного шнура, який розміщений на верхній планочке.
  4. Включити обігрівач в мережу.
  5. Не можна згинати картину на кут більше 150 градусів.
  6. Не можна включати обігрівач в мережу в складеному стані.
  7. Не можна лягати на обігрівач, обігрівати постіль, сушити речі, обігрівати вологі частини тіла.
  8. Не можна вставляти вилку в зіпсовану розетку .
  9. Не рекомендовано залишати дітей без нагляду з працюючим обігрівачем.
  10. Уникайте попадання води на обігрівач.
  11. Не використовувати при механічних пошкодженнях шнура або самого обігрівача, не намагайтеся проводити ремонт самостійно.
  12. Не можна переносити і підвішувати обігрівач за шнур, накривати працює обігрівач.
  13. Не можна використовувати при сильному напрузі і при перегинах кабелю.
  14. Виключається розміщення обігрівача поряд з легкозаймистими рідинами або матеріалами.
  15. Не використовуйте обігрівач в маленьких просторах шафи, ніші в стіні і т. д.
  Якщо ви не виконуєте вимоги безпеки, які викладені вище, виробник не несе відповідальності за збитки та пошкодження здоров'ю і власності.

  Як доглядати, зберігати і транспортувати

  1. Рекомендована бережна чистка, стежити щоб волога не потрапляла на розетку і включати в мережу при повному висиханні обігрівача.
  2. Транспортувати та зберігати можна в рідній упаковці, вона вбереже від забруднення та вологи. А ручки на упаковці допоможуть зручно транспортувати обігрівач.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход