Обогреватели потолочные БиЛюкс Б1350 Обогреватель инфракрасный panelbiluxb1350 Код 65149893

 • 1 799грн.
 • Описание

  Обігрівач інфрачервоний Білюкс Б1350 використовується як основна або додаткова система опалення побутових або комерційних приміщеннях з висотою стелі до 3, 5 метрів. Може використовуватися як повністю автономна електрична система опалення. Так само можна використовувати як зональний обігрів, це дуже зручно при опаленні великих приміщень.

  Принцип роботи інфрачервоного обігрівача Білюкс Б1350

  В першу чергу нагрівається пластина обігрівача, до 300 градусів, розігрівшись, вона передає тепло за допомогою променів усіх предметів, які знаходяться в області обігрівача. Предмети, в свою чергу, нагрівшись, передають тепло повітрю, яке підіймаючись, остигає ndash один з трьох видів передачі тепла. Два інших, це теплопровідність і конвекція.

  Важливо Всі інфрачервоні обігрівачі, які в робочому режимі мають температуру на поверхні нагрівального елемента до 300 градусів, працюють в довгохвильовому спектрі теплових хвиль. Температура на пластині інфрачервоного обігрівача Білюкс Б 1350 становить від 270 до 300 градусів.

  Найекономічніші обігрівачі - це які

  Питання теплого будинку - це критичний питання для кожної сім'ї. Тут справа не тільки в комфорті, приємну атмосферу для відпочинку і розслаблення. В першу чергу ми дбаємо про здоров'я. А холодні підлоги і стіни, систематичний озноб після пробудження, та й в принципі небажання прокидатися - ніяк не сприяють хорошому самопочуттю.

  Енергозберігаючі обігрівачі Bilux вийшли в лідери як в сегменті побутових пристроїв, так і у промисловому. Будь то затишна малогабаритка, приватний будинок, готельний хол, відкрита ресторанна майданчик або величезна складське приміщення, теплові промені впораються із завданням обігріву на відмінно.

  Те, що відрізняє інфрачервоні обігрівачі від інших, - це спосіб роботи. Для опалення їм не потрібно прогрівати все повітря, а вам - включати прилад заздалегідь і входити в режим очікування. Тепло відчувається миттєво, воно відбивається від поверхонь і об'єктів в приміщенні і шкірою сприймається зовсім як сонячні промені.

  Виробники інфрачервоних обігрівачів Bilux подбали про те, щоб вам було не тільки тепло, але і безпечно. Неспроста теплові пристрої на основі ІЧ-хвиль закуповують в дитячі та лікувальні установи. Приміщення прогрівається, а повітря залишається вологим, не подразнює слизову, не викликає головного болю і перешкоджає розмноженню бактерій.

  Bilux - більше, ніж просто економічний обігрівач

  Підводячи підсумок, зазначимо гідності ІЧ-приладів від ТМ Білюкс, і ви самі все зрозумієте

  • в першу чергу, це економічний обігрівач, найвигідніший з інфрачервоних по співвідношенню споживання енергії-теплова віддача
  • стабільна робота, тривала гарантія, просте обслуговування
  • швидкий прогрів
  • безпека
  • ефективність для приміщень і відкритих зон різної площі.
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход