Обогреватели газовые котлы и колонки инфракрасное отопление Код 62074961

 • 0грн.
 • Описание

  Якою може бути система опалення приватного будинку

  В першу чергу системи опалення розрізняються за типом теплоносія, який безпосередньо і обігріває приміщення, віддаючи тепло. Розрізняють водяні системи, парові, повітряні, електричні і відкритого вогню. Останні реалізовані в камінах, російських печах і груба. У приміщеннях, де реалізовано опалення таким способом, тепло поширюється нерівномірно біля підлоги холодне повітря, поруч з джерелом тепла піччю жарко, а на віддалі повітря холодне. В принципі невеликий будинок можна цілком якісно обігріти і піччю, але ми не будемо загострювати увагу на цих системах, а поговоримо про тих, які здатні забезпечити більш рівномірний обігрів великого будинку. Водяне опалення приватного будинку

  Система водяного опалення являє собою замкнутий контур, по якому циркулює гаряча вода. Як нагріваючого елемента виступає котел, від нього по дому труби розходяться, в кожній кімнаті встановлені радіатори, через які проходить гаряча вода і віддає тепло. Віддавши тепло, вода знову повертається в котел, де нагрівається, і цикл повторюється.

  Для водяної системи підійде котел на будь-якому доступному паливі. Найпоширенішими є газові котли, так як вони економічні. Пристрій опалення в приватному будинку з допомогою природного газу можливе тільки в тому випадку, якщо до будинку підведена газова магістраль. Ще одним недоліком є те, що газові котли вимагають регулярного обслуговування і контролю спеціальними службами. Тим не менш, газове опалення користується великим попитом.

  Якщо місцевість негазифицирована, можна використовувати котел на твердому паливі вугілля, дрова, палети. У такому разі опалення вийде повністю автономним і незалежним від подачі енергоносія. Але для зберігання твердого палива доведеться обладнати зручне і сухе сховище.

  Котли на рідкому паливі, наприклад, дизельному, також можна використовувати для водяного опалення. Цей спосіб має ряд недоліків дизельне паливо дуже дороге, опалення виходить неекономічним, для зберігання палива знадобиться закопаний у землю резервуар, що, незважаючи на всі обережності, є пожежонебезпечним.

  Електричний котел, підключений до центрального електропостачання, також буде добре виконувати свої функції. Але якщо вже вирішили використовувати в якості енергоносія електрика, доцільно буде встановити електричні радіатори, щоб безпосередньо перетворювати електричну енергію в теплову без посередництва води.

  Для облаштування повністю автономного опалення можна використовувати альтернативну електроенергію, сонячні і вітрові перетворювачі, міні-гідростанції та інше.

  Потужність котла вибирається в залежності від площі будинку. Зразкові характеристики можна подивитися в таблиці.

  В водяній системі опалення може циркулювати як вода, так і антифриз. Також в системі можуть бути додаткові елементи по її регулюванню. Розширювальний бак служить для збору зайвої рідини, терморегулятори необхідні для контролю температури перед кожним радіатором, циркуляційний насос для примусового руху води використовується не завжди, а також автоматичний повітровідвідник, запірні та запобіжні клапани.

  Якщо Вас цікавить, скільки коштує опалення приватного будинку, то це можна розрахувати самостійно. Для початку необхідно визначитися з видом енергоносія. Ми розглянемо варіант з газовим котлом. Отже, нам необхідно придбати котел, труби, радіатори для кожної кімнати, розширювальний бак, крани, фітинги, всі необхідні супутні матеріали. Але перед тим як все це купувати, слід скласти схему опалення приватного будинку, в якій буде чітко зазначено місце розташування котла і радіаторів, довжина трубопроводу та інше. Проектні роботи влетять в копієчку, дозволи, погодження, плюс ще й монтаж. У підсумку провести опалення в приватному будинку обійдеться приблизно в 9000 ndash 11000.е.

  Вартість обладнання для опалювальної системи багато в чому буде залежати від матеріалів. Наприклад, радіатори бувають чавунними, сталевими, алюмінієвими, з нержавіючої сталі. Найдешевші чавунні, вони ж самі важкі і недовговічні. З нержавійки найдорожчі, деякі можуть дозволити собі встановити їх по всьому будинку. Труби для прокладки трубопроводу опалення теж бувають з різних матеріалів сталеві з нержавійки, сталеві оцинковані, мідні, полімерні металопластикові, поліпропіленові, поліетиленові. Найнадійнішими вважаються мідні труби, так як вони витримують великі перепади температур, а з'єднання відбувається пайкою з срібним припоєм. Полімерні труби хоч і прості в монтажі і не бояться корозії, але мають істотний недолік ndash бояться перепадів температур і втрачають свою міцність, якщо їх зігнути. Сталеві труби останнім часом застосовуються досить рідко, хоча нержавіючі і оцинковані не бояться корозії, довговічні і міцно з'єднуються.

  На вартість матеріалів та робіт по встановленню опалення в приватному будинку впливає і тип системи водяного опалення, яка може бути однотрубної, двотрубної і колекторної. Про це ми розповімо трохи нижче.

  Водяна система опалення має кілька недоліків складний і трудомісткий монтаж, регулярна профілактика системи і перевірка котла, але при цьому користується великою популярністю у заміських жителів у порівнянні з іншими системами.

  Парове опалення приватного будинку

  Система парового опалення реалізована за таким принципом котел нагріває воду під тиском до стану кипіння, отриманий пар по магістралі йде в радіатори, де віддає своє тепло, конденсується назад у воду і повертається назад в котел. Повітря з системи видавлюється гарячим паром. За принципом повернення конденсату в котлі розрізняють два види систем відкриті розімкнуті і закриті замкнуті. У відкритих системах є бак, в якому накопичується конденсат, а потім надходить у котел. В закритих системах конденсат самостійно повертається в котел по широкій трубі.

  Важливо Парове опалення не використовується в приватних житлових будинках. Паровим помилково називають водяне опалення. Насправді котел для парового опалення являє собою величезний агрегат, розміром з кімнату, він дуже складний в експлуатації, а також небезпечний. Таке опалення використовується тільки на підприємствах, де для виробничих потреб необхідний пар. Навіть у такому випадку теплоотдающем елементи ретельно ізолюють від людини, так як температура пари 115 ° С.

  Повітряне опалення приватного будинку

  Повітряну систему опалення можна обладнати в будинку тільки на етапі будівництва, в готовому житловому будинку це неможливо.

  Принцип дії даної системи такий теплогенератор нагріває повітря, який потім піднімається по воздуховодам в приміщення і виходить під стелею з таким розрахунком, щоб витіснити холодне повітря, що знаходилось поруч з вікном або дверима. Холодне повітря витісняється в повітроводи, що ведуть до теплогенератору. Так відбувається циркуляція, яка може бути гравітаційною або примусовою.

  Гравітаційна циркуляція відбувається унаслідок різниці температур, коли обсяг теплого повітря досить великий, він витісняє холодне в бік повітроводів. Недолік цього способу полягає в тому, що при відкритих вікнах або дверях циркуляція порушується.

  Для примусової циркуляції використовується вентилятор для підвищення тиску повітря.

  На малюнку представлено опалення приватного двоповерхового будинку за допомогою повітря.

  В теплогенераторі може згорати природний газ, гас або дизель. При цьому природний газ може бути як від магістралі, так і балонний. Продукти згоряння йдуть в димохід.

  Щоб освіжити повітря в систему підмішується чисте повітря, забір якого може здійснюватися зовні приміщення.

  Повітропроводи можуть бути виконані з металу, пластику або текстилю, а також мати круглу або прямокутну форму. За структурою димарі бувають жорсткі і гнучкі. Примикають до зовнішніх стін або неопалюваним приміщенням повітроводи необхідно обов'язково теплоізолювати. Щоб правильно розрахувати, як повинна розташовуватися система повітряного опалення будинку, який повинен бути розмір повітроводів, яка топологія мережі, слід звернутися до фахівців. Облаштування подібної системи для двоповерхового будинку може обійтися в 11000.е.

  Електричне опалення приватного будинку

  Опалення будинку за допомогою електрики може бути реалізоване кількома способами з допомогою

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход