ВОДОГРАЙ KSP-229 - обогреватель - печь на керосине мощностью 27 кВт буржуйка на жидком топливе - В НАЛИЧИИ Код 61711332

 • 865грн.
 • Описание

  Портативний автономний гасовий обігрівач ВОДОГРАЙ - підійде для опалення рідким паливом гасом будь-яких приміщень в будинку, гаражі, виробництві або похідному наметі. В Японії 90 житлових приміщень опалюється подібними приладами не випадково ndash це зручно, економічно доступно і безпечно. Компанія ВОДОГРАЙ пропонує великий асортиментний ряд обігрівачів ВОДОГРАЙ на рідкому паливі - на гасі марок КО-20, КО-22, КО-25, ДО-30, МС-1 авіаційний, який витрачається від 0, 2 літрів в годину. Теплова потужність, в залежності від моделі приладу, становить від 2, 3 кВт до 6, 5 кВт.

  Всі прилади можуть додатково використовуватися для одночасного опалення і приготування їжі. Використовуючи якісний гас, виробник запевняє, що робота приладу не доставить незручностей, у вигляді запаху, навіть у житловому приміщенні.

  Модель обігрівача ВОДОГРАЙ KSP-229
  Найбільш доступна модель в колекції обігрівачів ВОДОГРАЙ на рідкому паливі. Компактний, зручний обігрівач, який не поступається по своїй надійності більш дорогим моделям. Володіє мінімальною витратою палива. Відмінний вибір для обігріву в похідних умовах, а також в умовах відсутності джерел тепла вдома або на роботі. Приготування їжі.

  КОРОТКА ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
  bull Тип Інфрачервоний обігрівач на рідкому паливі
  bull Витрата палива 0, 24 ndash 0, 28 л/год.
  bull Теплова потужність від 2, 3 до 2, 7 кВт кВт.
  bull Тривалість роботи на одній заправці 17-18 годин.
  bull Розміри висота 46 см, діаметр 32 див.
  bull Ємність бака 4, 5 л.
  bull Маса нетто 4 кг .
  bull Маса брутто 4, 8 кг .
  bull Площа обігріву ? 12 м2 .
  bull Паливо гас марок КО-20, КО-22, КО-25, ДО-30, МС-1 авіаційний.
  bull Гарантія ndash 1 рік від виробника.

  В Інструкції з експлуатації виробник або не вказує на застосування обігрівача для приготування їжі або навіть забороняє готувати. Досвід експлуатації показав, що якщо з обігрівача зняти верхню кришку, то виходить подоба конфорки кухонної плити. На такій плиті можна приготувати або розігріти їжу. ВАЖЛИВО Кипляча вода може потрапити на гніт і через нього в бак, а це призведе до появи полум'я, кіптяви, нагару на гніт і може скоротити термін служби пристрою

  За даними виробника, обігрівач також може працювати і на солярці дизпаливо, але в цьому випадку з'являється запах, нагар, зменшення терміну служби приладу і часта зміна витратних матеріалів гнота.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход