Обогреватель настенный инфракрасный экономичный картина Код 61700045

 • 350грн.
 • Описание

  Продам нові дуже економічні інфрачервоні обігрівачі, виконані у вигляді картин.

  Розмір 100см 58-60см.

  Гарантія 6 місяців.

  У продажу 6 варіантів картин - пальми, лісова доріжка, ліс, камін, поле

  Обігрівач настінний.
  Застосовується для обігріву різних приміщень площею 15-25 кв. м. Не бояться вологого повітря не плутати з безпосереднім контактом з водою, так що можуть використовуватися для обігріву ванних кімнат.
  Полюсами даних обігрівачів є легкість, компактність зберігання а головне - велика ЕКОНОМІЧНІСТЬ.
  Споживання обігрівача становить не більше 400Вт.

  Характеристики
  Дає м'яке тепло не висушуючи повітря і не спалюючи кисень температура поверхні не більше 75-80 ? С
  Займає мало місця і легко згортається
  Споживає в 4-5 разів менше енергії, ніж звичайні обігрівачі
  Компактний і легко транспортується важить менше 1 кг
  Безпечний клас захисту II
  Може використовуватися в сирих і вологих приміщеннях
  Естетичний ваші гості навіть не зрозуміють, що приємна картина на стіні mdash це обігрівач
  Фіксувальні планки зроблені з натурального дерева

  Для виробництва обігрівача використовується вуглецеве волокно, яке спочатку є військовою розробкою. Вуглецевим волокнам знайшли застосування в медицині. Дивно, але факт mdash живий організм не відторгає даний матеріал і, якщо пошкоджене сухожилля замінити вуглецевої стрічкою, то організм не сприйме як чужорідний матеріал.
  З чого випливає висновок, що обігрівач абсолютно безпечний для організму людини.

  В результаті нагрівання вуглеволокна виділяються теплові інфрачервоні промені, які обігрівають безпосередньо людей і навколишнє середовище в опалювальному приміщенні. Так як обігрівач плівковий, він відразу віддає тепло в повітря, без втрат на обігрів корпусу або масел, як це відбувається у звичних для нас радіаторах. Тому, тільки включивши обігрівач mdash він відразу починає нагрівати.

  З власного досвіду використання обігрівач не боїться цілодобового використання. На дачі в кімнаті 20-25 квадратних метрів вночі впевнено піднімав за годину температуру на 3-4 градуси. Вранці довелося його відключати-стало жарко.
  Даний обігрівач на увазі його невеликих розмірів в згорнутому вигляді рулон моя сім'я постійно бере з собою в поїздки. Скільки ж разів він виручав нас на травневі свята
  Відразу додам - це не той прилад, який зможе миттєво перетворити Вашу крижану кімнату в теплу. Для цього потрібен дуже потужний тепловий випромінювач з дуже великим споживанням електроенергії. Даний прилад тим і хороший, що при невеликому споживанні електроенергії піднімає температуру у Вашій кімнаті і підтримує її. Особливо невіруючим мерзлякам можу порадити розташувати даний обігрівач перед сном біля свого ліжка і передати свої відчуття через 3-4 години.
  Для зручності замовлень додаю назва обігрівачів пальми, ромашки, камін, ліс, Україна, лісова доріжка, божі корівки, жуки, водоспад, море

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход