Aquael WINTERHOT PRO обогреватель для пруда 150Вт Код 58282106

 • 2 805грн.
 • Описание

  Проточний енергоощадний обігрівач WINTERHOT PRO ndash це плаваючий обігрівач для водойм, садових і риборозплідних ставків. Забезпечує точковий нагрівання поверхні води в зимовий період, підтримуючи штучну ополонку. Обігрівач WINTERHOT PRO забезпечує газообмін в ставку або водоймі, захищаючи його мешканців від кисневого голодування.
  Як працює обігрівач для ставків WINTERHOT PRO
  Проточний нагрівач для ставків WINTERHOT PRO оснащений розумною термостатом, який відстежує зміни температури повітря. Нагрівальний елемент обігрівача AQUAEL WINTERHOT PRO поміщений в алюмінієву трубку, прикріплену до плаваючого на поверхні води ковпака. В тій самій трубці, внизу знаходиться невеликий циркуляційний насос, який споживає всього 4 Вт на годину. Цей насос приводить в постійне рух воду навколо обігрівача. При температурі повітря вище -5° C цього абсолютно достатньо для того, щоб забезпечити навколо пристрою поверхню води, не скована льодом. При падінні температури повітря нижче - 5° C термостат включає нагрівальний модуль. Омиває вода приводиться в рух насосом і підігрівається, утворюючи навколо обігрівача досить велику ополонку, забезпечує рибам та іншим мешканцям водойми ефективний газообмін.
  Завдяки такому рішенню обігрівач для ставків WINTERHOT PRO включається тільки при певних атмосферних умовах, не витрачаючи марно електроенергію. Тому він виключно економічний ndash споживає на 80 менше електроенергії в порівнянні із звичайними пристроями такого типу. Його роботу можна легко контролювати завдяки розміщеним на поверхні пристрою діоди, добре помітним навіть з великої відстані. Зелений діод світиться весь час підключення обігрівача до електромережі, а червоний ndash включається в процесі роботи обігрівача.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход