Электрический панельный обогреватель ENSA P500 Код 57054532

 • 1 250грн.
 • Выберите тип
 • Описание

  Електричний панельний обігрівач ENSA P500 не тільки обігріває, а й економить Вашу електроенергію на 40, використовує у своїй роботі два види передачі тепла ndash конвекційний і інфрачервоний, потужність якого 500 Ватт. Дана модель може виступати в ролі основної системи опалення, а може стати частиною системи додаткового опалення, в яку входять інфрачервоні панелі. Існує можливість об'єднати кілька обігрівачів в групу, створити систему, яка буде управлятися одним термостатом. Модель P500 вимагає підключення зовнішнього термостата, для досягнення кращих результатів в економічності.

  Характеристики

  Опалювальна площа

  • Основне опалення 7-9 м2 21-28м3
  • Додаткове опалення 8 - 12 м2 24-36м3

  Температура поверхні 80С +/- 5С

  Тип монтажу Настінний обігрівач

  Тип обігрівача Довгохвильовій інфрачервоний електричний обігрівач

  Опис

  Якщо ви бажаєте автоматизувати або об'єднати певну кількість обігрівачів в мережу, налаштувати управління ними через один термостат ndash кращим стане вибір моделі з можливістю підключення зовнішнього тижневого терморегулятора. Таке рішення дозволить легко програмувати всю систему опалення, задавати температурний режим на тиждень вперед, економити електроенергію.

  Приклад застосування

  Ви є щасливим власником заміського будинку, але можете бувати там лише на вихідних Тоді найкраще Вам підійде система, яка в будні дні буде лише підтримувати мінімальну температуру, підтримувати тепловий баланс і не дасть замерзнути комунікацій. А для вихідних днів можна буде налаштувати окремий режим роботи, який включить систему за кілька годин до вашого приїзду і створить максимально комфортні умови. А після зможе сама знову перейти в найбільш економічний режим.

  Обігрівач ENSA P500T

  Габарити

  500х750х50 мм Основне опалення 7-9 м 2 21-28 м 3 Доп. опалення 8-12 м 2 24-36 м 3 t o поверхні 80 +/- 5 C o Тип монтажу Настінний Термостат Немає

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход