Обогреватель керамический карбоновый 60х60см 220Вт Код 57025077

 • 1 100грн.
 • Описание

  КІО - одна із самих економічних систем електричного обігріву в Світі на сьогоднішній день Розмір панелі 60х60см. Товщина 2 див. Потужність 220 Вт. Температура на поверхні до 75 оС виключає можливість опіку навіть у дітей. Опалення 3-5 м. кв. утепленого приміщення. Зручне кріплення на стіні за допомогою кронштейнів на задній панелі. Також можливо підлогове розміщення на кам'яних ніжках. У приміщенні з помірними втратами тепла маємо 45 Вт на 1м. кв. площі обігріву замість розрахункового 1кВт 1000Вт, що передбачає економію більш ніж в 2 рази в порівнянні з традиційними системами і в 1, 5 рази у порівнянні з іншими керамічними системами обігріву.

  12 ОСНОВНИХ ПЕРЕВАГ КИО

  1.Екологія і безпека Не містить шкідливих і струмопровідних компонентів

  2. Економія На сьогоднішній день є найбільш економним джерелом обігріву з рекордним ККД серед всіх систем опалення.

  3. Здоров'я Теплове, довгохвильове випромінювання КІО сприятливо впливає на людину і тварин. Покращує стан людей з захворюваннями серця, алергію, бронхіальну астму, ревматизм і гіпертонією Покращує кровообіг в організмі.

  4. Знищує патогенні мікроорганізми і цвіль завдяки додатковому кварцевому випромінювання і фізики теплових хвиль

  5. Іонізує і не пересушує повітря, підтримуючи постійну оптимальну вологість в приміщенні

  6. Мало впливає на циркуляцію повітря, яка зазвичай призводить до його забруднення

  7. Має надзвичайно мале електромагнітне поле і не вимагає заземлення

  8. Має гранично допустиму температуру на поверхні 70оС, що виключає можливість опіку при дотику, згідно з нормами Євросоюзу.

  9. Може працювати від поновлюваних і альтернативних джерел енергії сонячних батарей, вітрогенераторів і т. д., з-за малого споживання електричної енергії і навантаження на мережу.

  10. Естетика і дизайн Вписується в будь-який дизайн і стилістику. Можливо нанесення малюнка або зображення на поверхню.

  11. Універсальність монтажу Встановлюється на стінах за допомогою трьох кронштейнів 60х120х2см в вертикальному або горизонтальному положенні, а також підлоговим методом за допомогою кам'яних підставок ніжок.

  12. Довговічність Розрахунковий термін служби близько 30 років.

  Технічні характеристики мережа 210-250В, 50 Гц, розмір керамічного КІО 60х60х2см, вага нетто 10 кг, споживана потужність 220Вт. Максимальна температура поверхні - 75° С. Довжина комплектного кабелю ndash 1, 40 м з вилкою. Вологозахищений Корпус Допускається використання у вологих приміщеннях на відстані від джерел води.

  Гаранитйный термін - 2 роки.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход