Инфракрасный обогреватель ENSA P500 Код 55260006

 • 1 400грн.
 • Описание

  Інфрачервоний обігрівач ENSA P500

  Електричний панельний обігрівач ENSA P500 використовує у своїй роботі два види передачі тепла ndash конвекційний і інфрачервоний, потужність якого 500 Ватт. Дана модель може виступати в ролі основної системи опалення, а може стати частиною системи додаткового опалення, в яку входять інфрачервоні панелі. Існує можливість об'єднати кілька обігрівачів в групу, створити систему, яка буде управлятися одним термостатом. Модель P500 вимагає підключення зовнішнього термостата, для досягнення кращих результатів в економічності.

  Характеристики

  Опалювальна площа
  bull Основне опалення 7-9 м2 21-28м3
  bull Додаткове опалення 8 - 12 м2 24-36м3

  Температура поверхні 80С +/- 5С

  Тип монтажу Настінний обігрівач

  Тип обігрівача Довгохвильовій інфрачервоний електричний обігрівач

  Опис

  Якщо ви бажаєте автоматизувати або об'єднати певну кількість обігрівачів в мережу, налаштувати управління ними через один термостат ndash кращим стане вибір моделі з можливістю підключення зовнішнього тижневого терморегулятора. Таке рішення дозволить легко програмувати всю систему опалення, задавати температурний режим на тиждень вперед, економити електроенергію.

  Приклад застосування

  Ви є щасливим власником заміського будинку, але можете бувати там лише на вихідних Тоді найкраще Вам підійде система, яка в будні дні буде лише підтримувати мінімальну температуру, підтримувати тепловий баланс і не дасть замерзнути комунікацій. А для вихідних днів можна буде налаштувати окремий режим роботи, який включить систему за кілька годин до вашого приїзду і створить максимально комфортні умови. А після зможе сама знову перейти в найбільш економічний режим.

  Компанія SUN Сервіс займається комплексними поставками систем електричного опалення для житлових і адміністративних будівель. Надаємо послуги монтажу, настройки і запуску електричних систем опалення.

  Ми надаємо продукцію різних марок вітчизняних виробників. Можемо підібрати обладнання різного класу, в тому числі преміум класу.

  При цьому наявність надійних партнерів дає нам можливість укомплектувати проект будь-якої складності за найдоступнішою ціною ndash на 10-25 нижче середньоринкової. Ми можемо знайти рішення на будь-який бюджет.

  6 причин вибрати саме нашу компанію

  Ми реалізуємо тільки якісне обладнання, з гарантією до 5 років. При цьому рівень цін на 10-25 нижче середніх.

  Ми встановлюємо тільки сертифіковане обладнання, термін експлуатації якого не менше 25 років.

  Дотримуємось термінів поставки. У 87 випадків ми привозимо обладнання раніше терміну.

  Для вас гнучка система знижок в залежності від обсягів замовлення.

  Доставка обладнання під ключ з монтажем і пуско-наладкою.

  У нас працюють висококласні професіонали з досвідом роботи від 7 років.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход