Инфракрасный обогреватель інфрачервоний обігрівач Теплоv Б1000 Код 54669558

 • 1 559грн.
 • Описание
  Інфрачервоне отпление на сьогоднішній день є найбільш економічний вид обігріву в порівнянні з традиційним електричних - на 65, газових - не менше 40. В умовах постійного зростання цін на газ - це особливо актуально. Система окупає себе за рахунок економії електроенергії за 2, 5-3 роки. Тепловіддача від нагрівачів відбувається вже через 20 хвилин після включення. Приміщення прогрівається втричі швидше, при цьому виходить ефект теплої підлоги температура її буде на 2 град. вище повітря. За 1-3 дні прогріваються навіть повністю остиглі приміщення. При цьому, глибина прогріву підлоги і стін досягає 4 див.

  Опис

  Найпопулярніша модель інфрачервоних обігрівачів ТЕПЛОV. Цей обігрівач застосовується для опалення житлових приміщень середніх розмірів. Лідер продажів з 2005 року.

  Призначаються для швидкого і комфортного обігріву приміщень з висотою стель від 2, 5 до 3, 5 м. Застосовується для опалення житлових приміщень середніх розмірів. Ідеально підходять як основна опалювальна система. Легко монтується на стелі.

  Використовують квартири, котеджі, заміські будинки, дитячі садочки, на балконі, магазини, виставкові зали, приватні будинки, теплиці і т. д.

  Опалювальна площа

  - Додаткове опалення до вже існуючої системи 20 кв. м

  - Весна-осінь -4 градуси на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 20 кв. м

  - Основне опалення -26 градусів на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 10 кв. м

  Дозвільні документи

  Інфрачервоні обігрівачі ТеплоV мають всі дозвільні документи, такі як Декларація відповідності, СЕС, висновок про пожежної безпеки.

  Інфрачервоні обігрівачі ТеплоV пройшли сертифікацію в країнах ЄС і мають Європейський сертифікат відповідності, який не має собі аналогів.

  Гарантія на інфрачервоний обігрівач ТеплоV становить 10 років. Термін служби інфрачервоних обігрівачів ТеплоV Б1000 становить 25 років.

  Технічні характеристики

  Площа опалення, м2 10 Номінальна потужність, Вт 1000 Споживана потужність, Вт 300 Габарити, мм 1500x160x40
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход