Обогреватель-картина на стену Трио домашний обогреватель Трио Код 53756696

 • 550грн.
 • Описание

  Звичайні обігрівачі займають багато місця в кімнаті і споживають багато енергії. Тому ми пропонуємо забезпечити себе економічним і безпечним обігрівачем на стіну Тріо.

  Обігрівач Тріо зроблений з міцного матеріалу двох щільних плато, які спаяні між собою. Зверху і знизу прилад обшитий деревом. Виконаний монокристал на стіну.

  Обігрівач-картина ndash це відмінне рішення проблем обігріву приміщення. Тріо простий у використання. Обігрівач не займає місце на підлозі, адже він підвішується на стіну. З допомогою звичайного гачка, Ви позбудетеся від складних установок приладу.

  Настінний обігрівач працює від мережі. Просто увімкніть прилад у розетку і насолоджуйтеся приємним теплом. Електричний обігрівач на стіну після включення нагрівається до 70 градусів і прогріває повітря в кімнаті.

  Прилад Тріо практична і корисна річ в будь-який будинок. Його можна включати в дитячій кімнаті, передпокої, спальні, в офісі, на дачі і т. д. Розміри і можливість скручування дозволяє брати обігрівач з собою, а під час літа скласти і заховати його в шафу. Обігрівач не займає багато місця і дуже легкий у транспортуванні.

  З допомогою обігрівача Ви обогреете невелике приміщення та заощадите гроші. Адже прилад ефективно використовувати в невеликих кімнатах, площа яких не перевищує 15 квадратних метрів. До того ж, такий обігрівач особливо підійде для локального обігріву, наприклад на робочому місці або вдома за столом. Споживана потужність обігрівача Тріо менше, тому даний прилад більш економний.

  Включаючи обігрівач не переживайте за повітря. Адже прилад Тріо не випалює кисень, як тепловентилятор і не сушить повітря. Електронний обігрівач можна застосовувати у вологому середовищі, наприклад у ванній кімнаті.

  Обігрівач-картина на стіну Тріо безпечний для людини, обігрівач оснащений термодатчиком, який захищає від обпалення, при перегріві, перепадах напруги, при падінні або випадковому покритті.

  Особливо в осінньо-зимовий період такий прилад стане корисним і практичним у кожному будинку або квартирі. До того ж, обігрівач Тріо послужить відмінним подарунком для коханої людини, колеги і т. д.

  Технічні характеристики

  Потужність ndash 0, 4 кВт 400Вт

  Вага 740 грам

  Максимальна температура поверхні ndash 70 ° C

  Ресурс роботи ndash 60 тисяч годин 7 років роботи

  Розміри 1000 х 600 мм

  Товщина нагрівального модуля 12 мікрон

  Також цей товар часто шукають як обігрівач на стіну, настінний обігрівач, Домашній затишок, обігрівач Тріо, настінний обігрівач Тріо, електричний обігрівач на стіну, обігрівач картина, картина-обігрівач, обігрівач-картина, Тріо, домашній обігрівач, обігрівач-картина Тріо.

  Інтернет-магазин Мегасвит має широкий асортимент продукції. А сайті Ви зможете вибрати і купити інші обігрівачі.

  До оплати за товар |в магазині Мегасвит приймаються бони OPAYZ Basic | Active | Web

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход