Обогреватель на стену Трио настенный обогреватель-картина Трио Код 53752255

 • 550грн.
 • Описание

  В осінню та зимову пору року, ми замислюємося про збереження тепла в будинку. Особливо зараз гостро стоїть це питання і турбує багатьох. Саме тому наш інтернет-магазин пропонує економний обігрівач на стіну.

  Електричний обігрівач Тріо стане додатковим джерела тепла, який перетворює електричну енергію в тепло, подібне до сонячного. З допомогою Тріо, Ви зможете наповнить приміщення приємним теплом.

  Домашній настінний обігрівач виконаний у вигляді картини. Він містить дві щільні плівки, які спаяні між собою. Елементом, що перетворює електричну енергію в тепло є карбонова нитка. Настінний обігрівач починає нагріватися до 70 градусів і обігріває кімнату.

  Звичайні обігрівачі займають багато місця в кімнаті і споживають багато енергії. Пропонований обігрівач-картина ndash це відмінне рішення проблем обігріву приміщення. Тріо простий у використання. Обігрівач не займає місце на підлозі, адже він підвішується на стіну. З допомогою звичайного гачка, Ви позбудетеся від складних установок приладу.

  Електричний обігрівач на стіну Тріо в кілька разів економічніше, ніж звичайні обігрівачі. Настінний обігрівач споживає менше електроенергії - 400 Ватт на годину 0.4 кВт/год, що дозволяє залишити гроші в кишені

  Особливості використання обігрівача на стіну Тріо

  - економічний споживає менше енергії, ніж звичайні обігрівачі

  - безпечний для людини неможливо обпектися

  - простота використання

  - легкий для транспортування

  - зручно зберігати під час використання не

  - доповнення до інтер'єру приміщення

  - зносостійкість

  - універсальність.

  Прилад для обігріву кімнати буде служити Вам довгий час. Він може працювати дуже довго безперервно. Обігрівач Тріо оснащений термодатчиком, який працювати економічно, відключення при перегріві, перепадах напруги, при його падінні або випадковому покритті.

  Обігрівач забезпечує теплом кімнату, не сушить повітря і не випалює кисень. Завдяки здоровому інфрачервоному м'якому теплу про його поверхню неможливо обпектися.

  Настінний обігрівач Тріо не вимагає складної установки. Він не потребує спеціального догляду. Завдяки конструкції від легко згортається, тому зручно для перенесення. А також обігрівач на стіну займає мало місця.

  Технічні характеристики

  Потужність ndash 0, 4 кВт 400Вт

  Вага 740 грам

  Максимальна температура поверхні ndash 70 ° C

  Ресурс роботи ndash 60 тисяч годин 7 років роботи

  Розміри 1000 х 600 мм

  Товщина нагрівального модуля 12 мікрон

  Також цей товар часто шукають як обігрівач на стіну, настінний обігрівач, Домашній затишок, обігрівач Тріо, настінний обігрівач Тріо, електричний обігрівач на стіну, обігрівач картина, картина-обігрівач, обігрівач-картина, Тріо, домашній обігрівач, обігрівач-картина Тріо.

  Інтернет-магазин Мегасвит має широкий асортимент продукції. А сайті Ви зможете вибрати і купити інші обігрівачі.

  До оплати за товар |в магазині Мегасвит приймаються бони OPAYZ Basic | Active | Web

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход