Карбоновые обогреватели ZENET NSKT-90C Код 5311592

 • 950грн.
 • Описание

  Карбонові обігрівачі ZENET NSKT-90C

  В холодні пори року, для кожної людини важливим є один особливий момент обігрів свого рідного дому. Але не завжди звичайне опалення рятує ситуацію. Тому, карбоновий обігрівач, ось, що дійсно потрібно для затишку і тепла.

  На сьогоднішній день, купити карбоновий обігрівач, дуже легко і просто. Адже сучасний ринок пропонує величезний асортимент даної продукції. Але, як вибрати, саме сучасний і хороший обігрівач

  Пропонуємо, ознайомиться з продукцією Zenet, яка давно займає лідируючу позицію середовищі компаній, що випускають обігрівачі. Обігрівачі ZENET NSKT-90C прості в установці і демонтажі, надійні і довговічні, забезпечують не тільки швидке і оптимальний розподіл тепла, але і зональні і точковий обігрів. І найголовніше, що дані обігрівачі не спалюють кисень, економічні, екологічні, не сушать повітря.

  До того ж, такі обігрівачі мають лікувальні властивості. Оскільки прогріти тіло людини він може зовсім за короткий період часу. Цікавим фактом залишається те, що карбонові обігрівачі ZENET NSKT-90C прогрівають не лише верхній шар шкіри, а кілька сантиметрів глибше. Такий ефект сприяє поліпшенню циркуляції крові.

  МОНТАЖ

  Зберіть основу і корпус приладу в наступній послідовності
  Вставте шнур живлення в отвір у середній частині підстави приладу, потім поставте корпус приладу на основу.
  Закріпіть корпус приладу до основи за допомогою трьох гайок-баранчик. Вставте шнур живлення через відповідний отвір, а потім закріпіть його з допомогою фіксатора.

  УВАГУ

  Зніміть упаковку і переконайтеся, що прилад не пошкоджений. У разі сумнівів, не користуйтеся приладом і зв'яжіться з сервісним центром. Не залишайте пакувальні матеріали, такі як пакети і скоби в межах досяжності дітей.
  Перед включенням обігрівача, перевірте відповідність електричного напруги і частоти в приміщенні, зазначеним в інструкції до приладу
  Електроприлад повинен бути підключений в електромережу, у відповідність з технічними вимогами і планом приміщення. Розетка повинна відповідати номінальним вимогам приладу і бути заземленою.
  Прилад призначений тільки для домашнього використання всередині приміщення. Не використовуйте його для інших цілей, так як це може бути небезпечно.
  Виробник не несе відповідальності за можливі збитки, викликані неправильною експлуатацією. При використанні будь-яких електроприладів потрібно дотримуватися кількох основних правил
  ndash Ніколи не торкайтеся приладу мокрими вологими руками або іншими частинами тіла.
  ndash Ніколи не занурюйте і не піддавайте прилад впливу рідин, а також впливу атмосферних явищ дощ, сонце і т. д..
  Встановлюйте прилад на рівній і твердій поверхні. Не ставте обігрівач на м'яку поверхню, наприклад, на ліжко ndash це може бути небезпечно.
  Не використовуйте прилад поблизу горючих і легкозаймистих рідин або вибухонебезпечних газів.
  Прилад буде працювати правильно, якщо він встановлений вертикально. Не включайте обігрівач поблизу меблів, штор і т. д.
  Навколо обігрівача має бути вільне місце, перед ґратами обов'язково повинен бути мінімальний зазор 1 метр.
  Щоб уникнути отримання травм або пошкодження майна, ніколи не вставляйте пальці, олівці або інші предмети в передню решітку і інші частини приладу.
  Не торкайтеся до гарячих поверхонь, завжди використовуйте ручку.
  Коли пристрій не використовується, вимкніть його і відключіть від мережі.
  Не кладіть шнур живлення на обігрівач, коли він ще теплий. Не изламывайте і не обертайте шнур живлення навколо приладу. Повністю розгорніть шнур живлення перед використанням і розташуйте його так, щоб він не перебував у контакті з будь-якою частиною приладу. Не тягніть за шнур живлення, ніколи не пересувайте, не переносьте і не подвешивайте обігрівач на шнур живлення. Не свешивайте шнур живлення над краєм столу.
  Не підключайте електроприлад до подовжувача або розетці, призначеної для підключення декількох приладів.
  Перед чищенням обігрівача або його пересуванні, вимкніть прилад і відключіть його від мережі.
  Якщо прилад не працює, вимкніть його. Для ремонту зверніться в сервісний центр. У разі самостійного ремонту, безпеку приладу не може бути гарантована.
  Примітка завжди перевіряйте, щоб шнур живлення перебував у вільному положенні, це допоможе запобігти пошкодження приладу.
  Переносите обігрівач з місця на місце за ручку, розташовану в задній частині приладу.

  БЕЗПЕКА ПРИСТРОЇ
  Обігрівач оснащений для безпеки пристроєм, який автоматично відключає нагрівальний елемент, якщо обігрівач знаходиться в неправильному положенні.

  ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
  Після використання обігрівача і перед чищенням, завжди виймайте вилку з розетки і чекайте, поки обігрівач охолоне.
  Обігрівач слід регулярно чистити, щоб бруд і пил не впливали на його роботу.
  Протирайте зовнішні поверхні обігрівача вологою тканиною. Не використовуйте для очищення воду і будь-які хімічні розчини.
  Вмикайте обігрівач тільки тоді, коли він повністю висохне після очищення.
  Для зберігання обігрівача, покладіть його в оригінальну упаковку і зберігайте в чистому сухому місці.
  ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
  Діти повинні знаходитися під наглядом, щоб вони не грали з обігрівачем.
  Прилад не призначений для використання особами включаючи дітей з обмеженими фізичними, сенсорними або розумовими здібностями без контролю осіб, відповідальних за їхню безпеку.
  Якщо шнур живлення пошкоджений, його необхідно замінити у виробника, або звернутися за допомогою до працівника сервісного центру.
  Не накривайте обігрівач.
  Не розташовуйте обігрівач безпосередньо під розеткою.
  Не підключайте обігрівач до программируемому таймеру або інших пристроїв, що відключає обігрівач автоматично, так як існує ризик загоряння, якщо обігрівач накритий або неправильно варто.
  Не використовуйте обігрівач в безпосередній близькості від ванни, душу або басейну.

  ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
  Гарантійне обслуговування приладу за умови дотримання правил експлуатації ndash 1 рік від дати продажу.
  Протягом гарантійного терміну прилад підлягає заміні при виявленні дефектів, що виникли з вини виробника. Відмітка про дату продажу та штамп торгової організації обов'язкові.
  Гарантія не поширюється на прилади, що мають механічні пошкодження дефекти, що виникли в результаті порушення умов і правил експлуатації або внаслідок помилкових дій власника приладу дефекти, що виникли внаслідок стихійного лиха дефекти, що виникли внаслідок потрапляння всередину сторонніх предметів, рідин, внаслідок самостійного ремонту або самостійного внесення конструктивних змін, що використовуються в комерційних або промислових цілях.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход