Газовый обогреватель Ravanson LD-168N Код 52151153

 • 2 050грн.
 • Описание

  Газовий обігрівач.

  З приходом холодів актуальним стає питання обігріву. Для цього ринок і виробники пропонують великий асортимент опалювальної техніки - це і масляні батареї, і тепло вентилятори, конвектори, теплові гармати, всілякі каміни і т. д. Проте вся ця техніка підходить більше для великих приміщень і може використовуватися в якості додаткового джерела тепла. А як бути, якщо потрібно швидко обігріти велике приміщення, або приміщення, яке не має достатньої теплоізоляції приміром гараж Там де будь електричних обігрівачів буде не ефективним на допомогу прийде обігрівач газовий, зокрема. Цей побутовий прилад являє собою автономний опалювальний прилад, який дозволить ефективно швидко і безпечно обігріти будь-яке приміщення. Сучасні газові обігрівачі, як правило, мають кілька ступенів безпеки - це і система газ-контролю, блокує подачу газу при згасанні полум'я, система контролю CO2, що забезпечує відключення подачі газу в разі надлишку СО2 в повітрі.
  У порівнянні з електричними обігрівачами газовий обігрівач не потребує джерелі електроенергії - досить тільки балона з газом. Однак при експлуатації потрібно пам'ятати. що при всіх його перевагах, газовий обігрівач в своїй конструкції має газовий пальник, а це джерело відкритого вогню, і окрім того приміщення повинно мати вентиляцію.

  Ми пропонуємо купити газовий обігрівач Ravanson LD-168N від польської компанії Ravanson. Марка RAVANSON, створена Групою Грасс в 2003 році пропонує клієнтам широку гаму сезонних товарів, а також дрібну і велику побутову техніку. Ідеєю марки є доступність для кожного споживача, широкий і різноманітний асортимент, сучасний дизайн і конкурентні ціни. Товари марки RAVANSON економічні, ергономічні і естетичні. Відрізняються високою якістю виконання, оригінальним дизайном, доступною ціною, радують клієнтів довгі роки. Марка RAVANSON, створена Групою Грасс в 2003 році пропонує клієнтам широку гаму сезонних товарів, а також дрібну і велику побутову техніку. Ідеєю марки є доступність для кожного споживача, широкий і різноманітний асортимент, сучасний дизайн і конкурентні ціни. Товари марки RAVANSON економічні, ергономічні і естетичні. Відрізняються високою якістю виконання, оригінальним дизайном, доступною ціною, радують клієнтів довгі роки.

  Опис виробника

  Потужність max 4, 1 квт витрата газу 0, 29 кг/год

  Харчування газ пропан-бутан

  Номінальний тиск газу 37 мбар

  Керамічний нагрівальний елемент

  П'езо розпалювання пальників дозволить легко зробити розпалювання пальників. Регулятор потужності обігріву дозволяє включати одну, дві або три пальники.

  Безпека

  - Аналізатор нагнітання CO2 відключення подачі газу в разі надлишку СО2 в повітрі

  - Захист термоелектрична газ контроль відключення подачі газу в разі переривання процесу горіння

  Ручки, що полегшують переміщення

  Колеса обертаються, забезпечують мобільність

  Металевий корпус

  в комплект поставки входить редуктор, шланг для подачі газу і комплект кріплення.

  Колір чорний

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход