Газовый обогреватель BIEMMEDUE GP 25M Код 50649854

 • 275грн.
 • Описание

  Надійний обігрівач однофазного типу, від відомого італійського виробника BIEMMEDUE, призначений для швидкого обігріву великого приміщення гараж, склад, теплиця, майстерня, станція СТО тощо, не залишаючи при цьому неприємного запаху згоряння палива. Також він буде незамінний при проведенні будівельно-ремонтних робіт, щоб забезпечити комфортні умови для безперервної роботи. Обігрівач рекомендується використовувати в добре провітрюваному або відкритому приміщенні, щоб запобігти сушіння повітря, і уникнути погіршення стану здоров'я.
  Пристрій оснащується захистом від перегріву, п'єзоелектричним підпал, автоматичної газової пальником і клапаном, призначеним для відсікання надлишкового газу. У комплектації з газової гарматою передбачений спеціальний перехідник, який призначений для одночасного підключення до обігрівача відразу декількох газових балонів, дозволяючи на час забути про необхідність подачі палива, і повністю зануритися в роботу. Корпус обігрівача виконаний у формі циліндра, теплоізольований, має зносостійке покриття, не нагрівається під час роботи. Система контролю полум'я повністю контролює процес горіння. У разі відсутності палива або згасання полум'я, прилад автоматично припиняє свою роботу.
  BIEMMEDUE GP 25M є економічною газової гарматою. При продуктивність 650 м3/год, теплова потужність становить 30.2 кВт. Її активно застосовують у промисловій сфері, для обігріву великих складських приміщень. У будівництві, для нагріву і сушіння відкритих приміщень. А також у сільському господарстві, для обігріву теплиць, зимових садів, зерносховищ і т. д. Гармата відрізняється високою мобільністю і невеликими розмірами, завдяки чому її можна вільно переміщати з однієї робочої зони в іншу і встановлювати в будь-якому кутку приміщення.

  Сфера застосування
  Майстерні
  Цехи
  Сільськогосподарські будівлі
  Лабораторії
  Станції СТО
  Будівництво
  Рекомендується для обігріву відкритих майданчиків, сушіння бетону або обштукатурених поверхонь

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход