Электрический обогреватель GRUNHELM GPH 9 Код 50649849

 • 120грн.
 • Описание

  GRUNHELM GPH 9 ndash потужний трифазний обігрівач, призначений для швидкого нагрівання великих закритих приміщень з високими стелями станції СТО, торгові точки, офіси, склади тощо. Зміна температури і перемикання між режимами здійснюється за допомогою спеціальних регуляторів, розташованих на передній частині корпусу в діапазоні від 5 до 35 градусів. Прилад може працювати в трьох активних режимах нагрівати приміщення при середній потужності 4.5 кВт і при максимальній потужності 9 кВт, а також працювати в режимі звичайного вентилятора, що особливо актуально в літній час року.
  Перед використанням обігрівача не обов'язково провітрювати приміщення, він не сушить повітря і не спалює кисень, повітря залишається чистим і свіжим. Вбудований термостат являє собою спеціальний датчик, основне завдання якого ndash стежити за температурою нагрівального елемента, створюючи оптимальний мікроклімат та комфортні умови для приміщень, де перебувають люди. При створенні електричної теплової гармати GRUNHELM GPH 9, розробники застосували тільки найсучасніші технологічні рішення, щоб у підсумку Ви отримали економічний, але при цьому потужний обігрівач.
  Добре продуманий металевий корпус, який відрізняється високою міцністю і надійністю, потужний вентилятор і нагрівальний елемент, виготовлений з якісної нержавіючої сталі, гарантують довгий термін служби і високу експлуатаційну надійність. Спеціальна захисна решітка запобігає попаданню сторонніх предметів всередину пристрою. Завдяки компактним розмірам, малій вазі і зручним дуговим ручок, розташованих на бічних стінках корпусу, прилад зручно транспортувати, переносити і зберігати.

  Сфера застосування
  Закриті приміщення
  Сільське господарство
  Будівництво
  Станції СТО
  Магазини
  Житло приміщення, офіси
  Погреби, складські приміщення
  Рекомендуються для малярів, штукатурів, паркетників, техніків

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход