Масляный обогреватель Термія Н1225 12 секций Код 49317665

 • 1 600грн.
 • Описание

  Масляні радіатори Термія виготовляються з високоякісних матеріалів з використанням сучасних технологій. Здатні забезпечити високий рівень затишку і комфорту у вашому офісі, будинку, дачі.

  Продумані конструкторські рішення, сучасний дизайн, широка номенклатура, здатна задовольнити будь-які запити споживачів, дозволять маслонаполненным радіаторам стати прикрасою будь-якого найвишуканішого інтер'єру. Вони зручні в користуванні, екологічно чисті, швидкодіючі, безшумні і економічні джерела тепла.

  Обігрівачі Термія серії H - це Економ-серія, вона відрізняється меншими габаритними розмірами, зменшеною шириною секції, наявністю датчика перекидання. Підключення до електромережі здійснюється з допомогою прогумованого шнура характерного тільки для приладів даної серії.

  Низька температура теплопередачі від корпусу масляного обігрівача Термія Н1225 виключає витрату кисню повітря, і термічне розкладання органічного пилу, практично не впливає на відносну вологість повітря в приміщенні ndash тепло, отримане від радіатора, м'яке і комфортне.

  Обігрівач масляний Термія Н1225 оснащений термостатом, що дозволяє автоматично підтримувати заданий рівень температури і спеціальним захисним обмежувачем температури корпусу. Це дозволяє експлуатувати обігрівач без постійного нагляду. Для зручності переміщення радіатори оснащені колісними опорами.

  Спеціальний режим роботи термостата AntiFrost дозволяє тривалий час підтримувати температуру приміщення на рівні+5 - +7 градусів, чим виключається заморожування промерзання.

  Радіатори ТМ Термія забарвлені сучасними екологічно чистими порошковими оплавляється емалями, що гарантують збереження якості зовнішнього вигляду впродовж всього терміну служби. Колір забарвлення згідно альбому еталонних відтінків забарвлення RALndash сірий RAL9018 або світло-сірий RAL9002. По спеціальному замовленню вироби можуть бути забарвлені в будь-який інший колір.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход