Настенный обогреватель-картина Код 45641864

 • 450грн.
 • Описание

  Інтернет магазин пропонує купити настінний обігрівач, обігрівач на стіну, економічний настінний обігрівач

  Цей електрообігрівач з малюнком каміна, створює невимушену обстановку у Вашому приміщенні, наповнює приємними емоціями, дарує тепло і прекрасний настрій. Електричний обігрівач допоможе прикрасити Ваше приміщення, зробити його не тільки привабливим, але і дуже теплим в холодну пору року.

  Плівковий обігрівач настінний має безліч позитивних якостей
  Дає м'яке тепло, не сушить повітря, не спалює кисень,
  оснащений термостатом, який автоматично контролює температуру, дуже простий в транспортуванні і зберіганні. Практично не займає місця, споживання енергії в 4 ? 5 разів менше, ніж у звичайних обігрівачів, важить менше 1 кг,
  застосовується в приміщеннях з підвищеною вологістю, плівкові обігрівачі мають своєрідний дизайн і естетичний вигляд.

  Майже 100 ККД коефіцієнт корисної дії, немає необхідності нагрівати сам настінний обігрівач. Настінні обігрівачі нагріваються протягом 1 хвилини. Фіксувальні планки зроблені з натурального дерева.

  Ви також зможете купити обігрівач і вибрати дизайн ? картину, яка буде елегантно виписуватися у Вашу кімнату і додасть затишок і комфорт. Рекомендовано обігрівач використовувати для обігріву квартир, офісів, дач, гаражів, торгових приміщень.

  Технічні характеристики Характеристика Од.вимірювання Площа нагрівального елемента 0, 6м2 Робоча напруга електромережі 220В Споживана потужність 400Вт Номінальний споживаний струм 1, 1 А Температура на поверхні не більше 75° С Маса обігрівача, без упаковки 0, 74 кг Час нагрівання до робочої температури 1 хв Режим роботи тривалий Клас захисту оболонки Ip20 по ГОСТ 15150-69 Клас захисту від ураження електричним струмом за ДСТУ 3135.0-95 II Спосіб установки настінний

  Інструкція по експлуатації

  Обігрівач слід експлуатувати при температурі навколишнього середовища не менше 10° С і відносній вологості від 10 до 90.

  При експлуатації обігрівача не допускається Згинати нагрівальне полотно на кут, більший 150°, включати в згорнутому стані, накривати включений в мережу настінний обігрівач, накривати розетки і вимикачі включеним обігрівачем, лягати на нього. Використовувати обігрівачі в ліжку, використовувати для сушіння речей, використовувати для обігріву вологих або мокрих частин тіла. Виключати попадання води на настінний обігрівач, вставляти вилку в зіпсовані розетки, залишати без нагляду включений.

  Залишати дітей без нагляду біля включеного приладу. Виключати механічні пошкодження приладу і електричного шнура, розбирати та проводити самостійний ремонт. Переносити обігрівачі і підвішувати за електричний шнур. Не перегинати шнур живлення

  У разі невиконання споживачем вимог безпеки, передбачених даним керівництвом, виробник не несе відповідальності за шкоду здоров'ю і власності, і не зобов'язується відшкодовувати понесені споживачем збитків.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход