Обогреватель 75kw 380V Код 44770494

 • 1 000грн.
 • Описание

  Розміри тепловентилятора 7, 5 kw 300 х 800мм

  Відкрита спіраль.

  Для опалення приміщень існує безліч різних електричних приладів масляні радіатори, конвектори, тепловентилятори, інфрачервоні обігрівачі, однак найбільш ефективними серед них вважаються електричні тепловентилятори, здатні обігріти будь-яке приміщення за короткий проміжок часу.

  Промислові тепловентилятори відрізняються від побутових моделей більшою потужністю і розмірами. Вони за короткий термін прогрівають повітря в приміщеннях з великою площею до комфортної температури, при цьому економічно споживаючи електроенергію.

  Тепловентилятор електричний працює за простим принципом повітряні маси стикаються з нагрівальним елементом і, за допомогою лопатей вентилятора, розносяться по всьому приміщенню, завдяки чому воно обігрівається за короткий час. У приміщеннях з підвищеною вологістю тепловентилятор подсушит повітря до необхідного рівня.

  Сучасні тепловентилятори компактні, прості в управлінні і функціонують практично безшумно. У всіх моделях передбачений режим вентилювання без підігріву, тому їх можна використовувати і в літній період. Тепловентилятори електричні можуть мати додаткову функцію очищення і іонізації повітря. Подібні прилади здатні безперебійно служити дуже довгий час, створюючи комфортну повітряну атмосферу в офісному, житловому або промисловому приміщенні.


  Ми надаємо вам товар кращої якості. Якості нашого товару підтверджено сертифікатами якості, отриманими в Україні. Вся продукція виготовляється з урахуванням європейських і українських стандартів. Так само ми маємо величезну кількість вдячних відгуків від наших клієнтів і партнерів. Купуючи у нас, ви отримуєте безкоштовну консультацію по товару, що цікавить вас, це допоможе значно скоротити час покупки, а так само більш якісно підібрати товару під вашу потребу.
  Ми здійснюємо доставку нашого товару по всій території України. Весь товару має добре захищену упаковку, що забезпечують захист під час транспортування, ви можете бути впевнені в тому, що товар доставлять без пошкоджень. Спасибі за увагу, сподіваємося, ви залишилися задоволені покупкою.

  Повний асортимент тепловентиляторів та інших електротоварів Ви знайдете на нашому сайті електро.укр в розділі Тепловентляторы

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход