Инфракрасный обогреватель UFO Basic Line 1800 Код 43279197

 • 1 350грн.
 • Описание

  Тип інфрачервоний Тип живлення електромережа Максимальна потужність 1800 Вт Максимальна площа обігріву 18 м2 Тип інфрачервоного нагрівача кварцовий Функції/можливості Функції Регулювання температури
  Термостат Безпека Захист Захист від перегріву
  Захист від вологи Загальні характеристики Монтаж підлоговий
  настінний
  стельовий Габарити ВхШхГ 19х86х9 см

  Додаткові функції і можливості інфрачервоного обігрівача

  • Економія електроенергії - на 82
  • Обігріває в першу чергу людини та предмети
  • Забезпечує корисний екологічно чистий і економічний обігрів
  • Прогріває необхідні ділянки в приміщенні
  • Ідеально підходять для використання в місцях, де необхідний тимчасовий обігрів
  • Обігріває відкриті ділянки
  • Забезпечує швидку передачу тепла 27 секунд
  • Вітер і протяги не впливають на обігрів
  • Тепло можна подавати направлено
  • Не викликають неприємних і шкідливих запахів
  • Не сушить повітря
  • Не викликає головного болю
  • Не знижує рівень кисню в приміщенні
  • Порівняно з іншими системами обігріву не створюють ймовірність отруєння і займання
  • Перешкоджає появі мікроорганізмів і бактерій

  Ресурс роботи лампи 9000 годин

  Корисно знати

  Обігрівачі UFO 1800 використовуються як для загального, так і для локального обігріву всіх типів приміщень. Рекомендовано для використання в квартирах, дитячих кімнатах, офісах, кафе, банках, лікарнях, школах, спортивних та виставкових залах, а також теплицях під склом.

  Не викликає головного болю

  У процесі горіння, що використовується в будь-якій системі опалення, витрачається кисень, і, якщо вентиляція приміщення недостатня, вміст кисню в повітрі знижується, в результаті чого у людей, що знаходяться в приміщенні, виникає головний біль. Система обігріву за допомогою випромінювання UFO не витрачає кисню для обігріву, тому не служить причиною головного болю.

  Не створює запаху

  В закритих приміщеннях, що обігріваються за допомогою печей на твердому паливі, каталітичних і радіаторних систем опалення, запах виникає внаслідок того, що підвішені в повітрі частинки пилу і мікроорганізми, стикаючись з джерелом тепла, згоряють. Це - один з неминучих наслідків використання традиційних систем опалення. Циркуляція повітря, що виникає в приміщенні внаслідок переміщення молекул нагрітого повітря, піднімає за собою невидимі оку порошинки і мікрочастинки, і, як вже говорилося, вони потрапляють на елементи системи опалення, згорають і дають неприємний запах. Оскільки система обігріву за допомогою випромінювання UFO не використовує повітря як передавача тепла, циркуляції не виникає, отже, не виникає запаху і не погіршується якість повітря в приміщенні.

  Відсутня небезпека отруєння

  Як при використанні твердопаливних печей в результаті неповного згоряння утворюється чадний газ СО, що викликає отруєння, так і в системах опалення, що використовують зріджений газ, при неповному згорянні палива, що виникає внаслідок зниження вмісту кисню в повітрі, теж виникає загроза отруєння. Оскільки система обігріву за допомогою випромінювання UFO використовує електроенергію і не витрачає кисню для обігріву, небезпека отруєння виключена.

  Пряпятствует утворення вогкості

  Сирість - це концентрація водяної пари в повітрі, що перевищує певний рівень. А запах, який ми називаємо запахом вогкості, - це запах, поширюваний невидимими оку мікроорганізмами і бактеріями, що живуть і розмножуються в сирій середовищі. Система обігріву за допомогою випромінювання UFO, глибоко прогріваючи приміщення, випарює вологу, перешкоджає повторному утворенню, а також перешкоджає виникненню часток і мікроорганізмів, тим самим попереджає появу запаху вогкості. Крім того, приказка будинок, куди заглядає сонце, не заглядає лікар, справедлива і для системи обігріву за допомогою випромінювання UFO .

  Фізіотерапія

  В кабінетах фізіотерапії проводяться лікувальні вправи, а також прогріваються інфрачервоним випромінюванням хворі ділянки тіла. Системи обігріву за допомогою випромінювання UFO, використовують інфрачервоне випромінювання, забезпечують глибокий прогрів, завдяки чому прискорюється циркуляція крові, розслаблюються м'язи, що полегшує виконання вправ. Крім того, застосування системи надає позитивний ефект при болях у м'язах і суглобах. Зокрема використовується при лікуванні грижі поперекового відділу, ревматизму, захворюваннях сідничного нерва.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход