Обогреватель каменный карбоновый КИО 60х120см 450 Вт Код 42726589

 • 2 800грн.
 • Описание

  КІО - кам'яний карбоновий інфрачервоний обігрівач нового покоління.

  КІО - одна із самих економічних систем електричного обігріву в Світі на сьогоднішній день Розмір панелі 60х120см. Товщина 2 див. Потужність 450 Вт. Температура на поверхні до 75 оС виключає можливість опіку навіть у дітей. Опалення до 10-12 м. кв. утепленого приміщення. Розміщення на стіні вертикальне або горизонтальне за допомогою металевих кронштейнів, які входять в комплект 3шт. Також можливо підлогове розміщення на кам'яних ніжках у вертикальному або горизонтальному положенні. У приміщенні з помірними втратами тепла маємо 45 Вт на 1м. кв. площі обігріву замість розрахункового 1кВт 1000Вт, що передбачає економію більш ніж в 2 рази в порівнянні з традиційними системами і в 1, 5 рази у порівнянні з іншими керамічними системами обігріву.

  Самий сучасний і економічний джерело теплової енергії, що складається з трьох елементів

  1 - термостійкої кам'яної панелі природний кварцито-пісковик

  2 - інфрачервоного карбонового нагрівального елемента

  3 - композитної діелектричної задній панелі з керамічним покриттям

  На відміну від існуючих на ринку обігрівачів, виділяється КІО теплове випромінювання дальнього спектру, є виключно корисним для людини і порівнянно з теплом випромінюваним сонцем рано вранці. Термічна маса каменю виконує функцію акумуляції і згладжування емісії тепла, що дозволяє рівномірно поширювати обволікаючу м'яке тепло по всій площі приміщення. Крім того в кам'яному обігрівачі ще задіяний спектр кварцового випромінювання, який сприятливо впливає на здоров'я людини і навпаки пригнічує патогенні організми, такі як віруси, бактерії, пліснява.

  КІО створює дивовижний комфортний мікроклімат в приміщенні. Забезпечує рівномірне розподілення тепла, так як інфрачервоне випромінювання діє безпосередньо на людей, предмети і поверхні. Повітря не перегрівається, температура повітря трохи холодніше, ніж температура навколишніх предметів, що дозволяє зберегти оптимальну вологість в приміщенні, виключити розвиток цвілі і грибка на стінах. Для комфортного опалення приміщення КІО потрібна менша температура, ніж традиційними джерелами опалення, що працюють за рахунок конвекції повітря центральне водяне опалення, конвектори, системи підігріву підлоги і т. пhellip .

  КІО легко комутуються в систему, що живиться від мережі змінного струму 220В, частотою 50 Гц. Системою КІО може керувати звичайний побутовий терморегулятор, що дозволяє звести до мінімуму енерговитрати. У будинках з хорошою теплоізоляцією споживання електроенергії складе від 35 до 50 Вт на 1м2 площі приміщення за годину, що є безумовним рекордом серед електричних систем обігріву.

  Кам'яні обігрівачі випускаються двома типорозмірами 60х60см, споживаної потужністю 220 Вт і 60х120см, споживаної потужністю 450 Вт. Температура на поверхні КІО досягає 75° С

  У КИО використовується унікальна властивість каменя бути акумулятором теплової енергії, тобто довго віддавати тепло, що є істотним фактором енергозбереження та відповідає принципу роботи російської або кахельні печі.

  Товщина обігрівача разом з теплоізолюючим шаром всього 3-4 см, що дозволяє їм бути легко монтуються на стінах або на підлозі. Досягається при цьому ефект, властивий КІО, зменшує різницю температур між підлогою та стелею.

  Для обігріву стандартної двокімнатної утепленій квартири, площею 60 м. кв. необхідно наявність 6-8 обігрівачів розміром 60х120 см або 12-15 обігрівачів розміром 60х60 см. При цьому середньодобове споживання електроенергії на обігрів такої квартири в осінньо-зимовий період складе від 40 до 60 кВт /добу, при загальноприйнятій розрахунковій нормі по споживанню для такої площі 144 кВт/ добу.

  Необхідно врахувати і погана якість послуг в Україні з центрального водяного опалення, коли температура теплоносія навіть не досягає 40С° .

  Застосування КІО гарантує незалежне і комфортне проживання в будинку або квартирі. Крім того КІО надзвичайно естетичні з точки зору дизайну інтер'єру житла.

  КІО-справжня заміна традиційним видам опалення

  КІО - економія коштів без збитку для комфорту та стилю.

  3 основні причини по яким слід придбати саме нашу систему обігріву КІО

  1. Випромінювання КІО корисно для здоров'я, знищує віруси, іонізує і не пересушує повітря

  2. Має найвищий ККД серед всіх систем обігріву

  3. В умовах максимального енергозбереження та тепловіддачі має найменшу навантаження на мережу, що актуально для багатоквартирних будинків в Україні. Обігрівач 60х120 см споживає всього навсього до 450 Вт на годину і не перевантажує при цьому електромережу

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход