Обогреватели керамические инфракрасные карбоновые КИО 60х60см 220Вт Код 42388680

 • 1 200грн.
 • Описание

  3 основні причини покупки саме нашого обогроевателя

  1. Випромінювання КІО корисно для здоров'я, знищує віруси, іонізує і не пересушує повітря

  2. Має найвищий ККД серед всіх систем обігріву

  3. В умовах максимального енергозбереження та тепловіддачі має найменшу навантаження на мережу, що актуально для багатоквартирних будинків в Україні. Обігрівач 60х60 см споживає всього навсього до 220 Вт на годину і не перевантажує при цьому електромережу

  КІО - керамічний інфрачервоний обігрівач.

  Самий сучасний і економічний джерело теплової енергії,

  складається з трьох елементів

  1 - термостійкої керамічної панелі

  2 - інфрачервоного карбонового нагрівального елемента

  3 - композитної діелектричної задній панелі з керамічним покриттям

  На відміну від звичайних нагрівачів, що виділяється КІО теплове випромінювання дальнього спектру, є виключно корисним і приємним для людини і порівнянно з теплом излучаемымсолнцем рано вранці. Термічна маса каменю виконує функцію акумуляції і згладжування емісії тепла, що дозволяє рівномірно поширювати обволікаючу м'яке тепло по всій площі приміщення. КІО створює дивовижний комфортний мікроклімат в приміщенні. Забезпечує рівномірне розподілення тепла, так як інфрачервоне випромінювання діє безпосередньо на людей, предмети і поверхні. Повітря не перегрівається, температура повітря трохи холодніше, ніж температура навколишніх предметів, що дозволяє зберегти оптимальну вологість в приміщенні, виключити розвиток цвілі і грибка на стінах. Для комфортного опалення приміщення КІО потрібна менша температура, ніж традиційними джерелами опалення, що працюють за рахунок конвекції повітря центральне водяне опалення, конвектори, системи підігріву підлоги і т. пhellip .

  КІО легко комутуються в систему, що живиться від мережі змінного струму 220В, частотою 50 Гц. Системою КИОможет управляти звичайний побутовий терморегулятор, що дозволяє звести до мінімуму енерговитрати. У будинках з нормальною теплоізоляцією споживання електроенергії складе від 35 до 50 Вт на 1м2 площі приміщення за годину, що є безумовним рекордом серед електричних систем обігріву.

  Стандартні керамічні КІО випускаються двох типорозмірів 60х60см споживана потужність - 220Вт і 120х60см - споживана потужність 450Вт. Температура на поверхні КІО досягає 60-70С°, що відповідає європейським стандартам.

  У КИО використовується унікальна властивість кераміки бути акумулятором теплової енергії, тобто довго віддавати тепло, що є істотним фактором енергозбереження.

  Товщина обігрівача разом з теплоізолюючим шаром всього 2см, що дозволяє їм бути легко монтуються на стінах за допомогою вбудованих вушок або на підлозі за допомогою кам'яних ніжок. Досягається при цьому ефект, властивий КІО, зменшує різницю температур між підлогою та стелею.

  Для обігріву стандартної двокімнатної утепленій квартири, площею 60 м. кв. необхідно наявність 10-12 обігрівачів розміром 60х60см. При цьому середньодобове споживання електроенергії на обігрів такої квартири в осінньо-зимовий період складе від 40 до 60 кВт /добу, при загальноприйнятій розрахунковій нормі по споживанню для такої площі 144 кВт/ добу.

  Необхідно врахувати і погана якість послуг в Україні з центрального водяного опалення, коли температура теплоносія навіть не досягає 40С° .

  Застосування КІО гарантує незалежне і комфортне проживання в будинку або квартирі. Крім того КІО надзвичайно естетичні з точки зору дизайну інтер'єру житла.

  КІО-справжня заміна традиційним видам опалення КІО - економія коштів без збитку для комфорту та стилю

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход