Обогреватель Настенный Домашний Уют Код 42051938

 • 549грн.
 • Выберите тип
 • Описание

  З обігрівачем Ви забудете про холоді і вогкості. Маючи прилад Домашній затишок Ви зможете економити на електриці, а значить і економити гроші. Побутовий нагрівач можна використовувати в квартирі, в офісі на робочому місці, на дачі, в гаражі, в холі і в інших приміщеннях.

  Електричний настінний обігрівач Домашній затишок дуже простий, практичний і ефективний у застосування. З допомогою шнура прикріпіть у потрібному місці обігрівач на стіну і підключіть його до розетки. Він може працювати дуже довго, при цьому не сушить повітря. Температура нагріву досягає до 60 ° С. Такий показник дозволяє вішати обігрівач на будь-яку поверхню. Він не зашкодить штори, дерев'яну вагонку, штори або інше.

  Нагрівач Домашній затишок безпечний. Якщо діти доторкнуться до нагрівача, то опіку не буде. В зоні дотику миттєво знижується температура нагріву, яка і до торкання була нижче больового порогу

  Щоб Ви відчули тепло, необхідно розмістити обігрівач біля себе. Цього буде досить для Вашого комфорту і затишку. Якщо Ви хочете зігріти кімнату, тоді обігрівач краще підвісити біля джерела холоду, наприклад вікна, балкон, двері, зовнішня стіна і т. д.

  Обігрівач Домашній затишок має достатній розмір для обігріву 120 см х 58 див. Плато зроблено з двох шарів теплостійкою електроізоляційної плівки, всередині яких розміщені нагрівальні елементи.

  Завдяки маленькою товщині полотна, обігрівач можна скручувати в рулон. Це дуже зручна для транспортування. Ви можете брати обігрівач з собою на дачу, у відрядження, в гараж і т. д. Також це забезпечує комфорт під час зберігання.

  Переваги
  bull Створює комфортний клімат
  bull Економічний
  bull Безпечний
  bull Комфортний в зберігання
  bull Зручний у транспортуванні
  bull Компактний

  Інфрачервоний настінний обігрівач.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход