Инфракрасный обогреватель Hybrid Код 39582314

 • 1 190грн.
 • Выберите тип
 • Описание

  Пристрій

  Самим унікальним у пристрої панелі Hybrid ТМ є застосування спеціальної кераміки, яка забезпечує акумуляцію тепла, як наслідок, повільну його віддачу, після автоматичного вимкнення приладу теплорегулюючі пристроєм.

  Ще з давніх часів кераміка справно служить людині. Від глиняного посуду до керамічної цегли, що використовується для кладки печей і камінів. Скрізь був задіяний принцип теплоаккумуляции. Крім того, за фізичними властивостями твердих тіл, різні матеріали, нагріті до певної температури, випромінюють інфрачервоний тепловий потік певної довжини хвилі. Кераміка, як раз, потрапляє в діапазон 9.1 ndash 10.2 мкм, що є ідеальним показником для сприйняття комфортного тепла організмом людини так зване резонансне поглинання або м'яке променисте тепло. Наші фахівці і розробники вбачають у застосуванні кераміки не тільки сьогодення і минуле, але і перспективне майбутнє. Матеріал міцний, естетичний, довговічний, природний та екологічний, не виділяє шкідливих речовин і випромінювань.

  Металевий корпус з полімерним покриттям, одночасно є захисним екраном, що знімають электромагитное випромінювання з приладу. У корпус поміщений тепловідбивний екран і термоелемент. В якості нагрівального елемента застосований гнучкий термокабель, який дозволяє вирішити завдання нагріву з властивостями, недоступними при застосуванні стандартних Тенів або нагрівальних спіралей, тобто при малому споживанні електроенергії, термокабель має більш високий коефіцієнт тепловіддачі. Це наукова розробка, яка раніше застосовувалася тільки в оборонній промисловості СРСР на підводних човнах і ракетних комплексах, перешкоди для появи конденсату і обмерзання. Термокабель являє собою нагревостойкий провід омічного опору з трьох видів сплавів в жаростійкої кремнійорганічної оболонці. Відносно низька температура на його поверхні 100 ndash 180 ° С , при постійному теплос'еме з поверхні опалювального приладу, дозволяє не тільки значно збільшити термін служби до 30 років, але і забезпечувати високі санітарно-гігієнічні характеристики нагрівального приладу, яких складно досягти при використанні традиційних нагрівачів, використовують температуру на поверхні нагрівального елемента вище температури займання органічних матеріалів 250 ° С .

  І все це при товщині электронагревательной панелі Hybrid ТМ ndash 12 мм.

  Виріб зібрано монолітно і не підлягає розбиранню. За допомогою спеціального компаунда, герметично приклеєна калібрована кераміка, з урахуванням теплових зазорів і коефіцієнтів лінійних теплових розширень всіх матеріалів, що, в цілому, забезпечує ефективний знімання тепла з поверхні нагрівального приладу при малому аеродинамічному опорі і рівномірний розподіл температури по поверхні. Керамічна плита, нагріта до 80 ° С, перетворюється в дуже ефективне інфрачервоне джерело тепла довгохвильового діапазону. Тильна сторона панелі розігрівається до температури 90 ndash 95 ° З і, розташовуючись на відстані 50 мм від стіни, створює хороший конвекційний тепловий потік. При досягненні заданої температури повітря в приміщенні, відбувається автоматичне вимкнення опалювальної системи теплорегулюючі пристроєм. При цьому, накопичена керамікою теплова енергія продовжує віддавати тепло в повітряне середовище приміщення, вже не споживаючи електричну.

  Кріплення електронагрівальних панелей ndash настінні, які поставляються в комплекті з кожною панеллю. Збірка і монтаж гранично прості і не вимагають спеціальних інструментів і навичок.

  Технологія, застосовувана в электропанелях Hybrid ТМ, на сьогоднішній день, є однією з найбільш ефективних і економічних в сегменті альтернативного електроопалення.

  ПРИНЦИП РОБОТИ

  Насамперед, слід розглянути, що являє собою гібридний система опалення
  Вона складається з керамічних теплоаккумуляционных електронагрівальних панелей HYBRID Тмі терморегулюючих пристроїв. При обігріві приміщень цією системою частина теплової енергії передається конвективно повітрю в приміщенні, а друга частина, у вигляді інфрачервоного випромінювання від лицьової керамічної поверхні обігрівачів поглинається і акумулюється стінами, стелею, підлогою, меблями чи обладнанням.Тильна сторона панелей, істотно нагріваючи повітря в просторі між стіною і корпусом, запускає механізм теплоконвекции в приміщенні циркуляцію холодних і теплих повітряних мас. Цей принцип, як і раніше, відіграє істотну роль у процесах перенесення тепла від нагрітих джерел тепла через повітря, нагрівається об'єкту. На ньому заснована робота більшості існуючих радіаторів, конвекторів, електрообігрівачів. Це один з найпоширеніших способів обігріву на сьогоднішній день, але більш тривалий і енергозатратний.Подібний комплексний підхід в системах опалення значно скорочує час, необхідний для рівномірного прогріву всього приміщення та створення комфортного температурного режиму, що є показником теплоефективності застосування даної системи. Тепло від таких обігрівачів відчувається, безпосередньо, в зоні знаходження людей, а не в стельової частини приміщення, що обігрівається.Так само, варто зауважити, що під інфрачервоними променями відчуття теплового комфорту досягається при більш низькій температурі, ніж при традиційному повітряному оточенні +18° С.

  Характеристика

  Колір mdash білий, чорний
  Розмір nbsp 600/600/11 мм
  Маса mdash 10 кг
  Робоча температура mdash 70° /80° Напруга mdash 220\/
  Потужність mdash 375 Вт
  Ступінь захисту mdash IP-44
  Клас захисту mdash 1 Виробник mdash TM HYBRID - Україна
  Гарантія mdash 5 років
  Сертифіковано

  Опалювальна площа mdash 7м2 при висоті стелі до 3м або 20м3
  в залежності від типу приміщення

  Безпека
  Безпека електричного опалювального обладнання пов'язана, насамперед, з електроізоляцією приладу, що забезпечує мінімальні струми витоку, і пожежобезпечність, що стає можливим при низьких величинах температури нагрівального елемента і наявності окремих автоматів захисту на систему опалення. Як наслідок, надійність електроопалювального приладу, яка залежить від надійності нагрівального елемента. Вона тим вище, чим нижче температура поверхні термокабеля.
  А в іншому, заходи безпеки, типові для всіх електроопалювальних приладів
  - дотримувати техніку безпеки при монтажі і демонтажі обладнання див. розділ Безпека при проведенні монтажних робіт
  - не перевантажувати зайвими кіловатами слабку внутрішню електропроводку
  - виключати пряме попадання вологи на роз'єм підключення приладу
  - не можна зменшувати відстань між кріпленням панелі і стіною
  - стежити за тим, щоб між панеллю і стіною випадково не потрапляли легкозаймисті предмети газети, журнали, штори, дитячі іграшки і т. п.
  - дотримуватися правила розміщення приладів щодо пожежної безпеки не розміщувати поблизу химическиактивные, вибухові і лековоспламеняющиеся матеріали
  Завдяки своєму конструктиву і функціональним особливостям електропанель Hybrid ТМ здивує навіть самого скептично налаштованого споживача. Їй не страшні будь-які перевантаження в електромережі, потрапляння вологи, пилу або бруду на поверхні приладу.
  Металевий корпус, одночасно є захисним екраном, який знімає електромагнітне випромінювання з поверхні панелі.
  Прилад повністю вологозахищений, працює безшумно і не випромінює ніяких хімічних сполук і запаху в повітряне середовище приміщення.
  Відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам і стандартам для житлових, господарських та виробничих приміщень.
  Заходи безпеки не Можна накривати корпус обігрівача, а тим більше сушити на ньому одяг, рушники та інші речі. Це призведе до втрати тепловіддачі з поверхні приладу, перегріву нагрівальної панелі і виходу її з ладу.

  МОНТАЖ

  Монтаж необхідно проводити силами фахівців-електриків, які мають 3-ій допуск.

  Керамічні електропанелі Hybrid ТМ рекомендуємо встановлювати на однаковій відстані між підлогою і підвіконням, бажано на відстані 10-12 см від рівня підлоги. Монтаж здійснюється на бетонні, кам'яні або металеві поверхні, але ні в якому разі не на легкозаймисті. Послідовність монтажу наведена нижче

  1. МОНТАЖ ПАНЕЛЕЙ З НОВОЮ МОДЕЛЛЮ СТІНОВИХ КРІПЛЕНЬ

  2. МОНТАЖ ПАНЕЛЕЙ З РИЛИНГОВОЙ МОДЕЛЛЮ СТІНОВИХ КРІПЛЕНЬ

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход